Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych z PC

Odzyskujemy dane z komputerów PC

W komputerach stacjonarnych montowane są przeważnie dyski twarde 3.5”, czyli najbardziej popularne dyski HDD. Na strukturę fizyczną dysku składają się cylindry, głowice i sektory, natomiast informacje zapisywane są na okrągłych nośnikach (talerzach) zamocowanych jeden nad drugim na obracającej się osi. Po obu stronach talerza na specjalnym ramieniu zwanym „grzebieniem” zamocowane są głowice od odczytu i zapisu.

Jeżeli chodzi o typy uszkodzeń dysku twardego to można wymienić dwie możliwości uszkodzenia logiczne i uszkodzenie fizyczne to drugie dzieli się na inwazyjne i nieinwazyjne. DATA Lab posiada specjalistów, urządzenia i technologie pozwalające na odzyskiwanie danych z dysków twardych niezależnie od przyczyny i stopnia skomplikowania przypadku.

Firma posiada specjalistyczne laboratorium w którym m.in. umieszczona jest komora laminarna pozwalająca na otwieranie dysków twardy w sterylnej czystości. Jeżeli chodzi o przyczyny utraty danych z dysków twardych to ¼ przypadków wynika z działania ludzkiego natomiast reszta przypadków związana jest mi. ze skokami napięcia, uszkodzeniami mechanicznymi, błędami systemowymi, działaniami wirusów, klęskami żywiołowymi oraz uszkodzeniami bad sektorów czyli uszkodzenie sektorów danych.

Odzyskiwanie danych z komputera (PC):

  • rozmiar – 1,8’, 2,5’, 3,5’
  • typ interfejsu – ATA, S-ATA, USB, SCSI, SAS, FIBER CHANNEL
Odzyskiwanie danych z komputera pc

Porozmawiaj
z naszym ekspertem

Poznań
602 421 073

Warszawa
602 421 074

Polska
602 421 075

Jak rozpocząć odzyskiwanie danych z komputera PC?

Działamy w trzech trybach odzyskiwania danych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

STANDARDOWY
6-10 DNI ROBOCZYCH

PRZYSPIESZONY
2-5 DNI ROBOCZYCH

EKSPRESOWY
NIEZWŁOCZNIE