Menu Zamknij

Współpraca

Program Partnerski

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy Program Partnerski umożliwiający długotrwałą i owocną współpracę z naszą firmą.
Naszym celem jest tworzenie sieci Partnerów, która ułatwi Klientom dotarcie do nas oraz pomoże osobom współpracującym z nami w rozwoju.

 1. Program Partnerski jest całkowicie bezpłatny.
  Nie generuje żadnych dodatkowych kosztów!
 2. Rozpocznij już dziś współpracę z jednym z liderów w branży odzyskiwania danych w Polsce!
  Zapewniamy kontakt z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branży odzyskiwania danych. Nasza firma odzyskuje dane od ponad 22 lat.
  Posiadamy zaplecze merytoryczne, sprzętowo-programowe oraz profesjonalne laboratorium najwyższej klasy, które pozwala nam zająć się każdym uszkodzonym nośnikiem danych.
 3. Do współpracy w ramach Programu Partnerskiego zapraszamy przede wszystkim serwisy komputerowe.
  Jeżeli świadczysz inne usługi informatyczne, a przychodzą do Ciebie Klienci, którzy chcieliby odzyskiwać dane, zapraszamy również do kontaktu.
 4. Dodatkowe przychody dla Twojej firmy.
  Program Partnerski pozwoli Twojej firmie poszerzyć zakres wykonywanych usług, a tym samym wygenerować dodatkowe przychody, które mogą w istotnym stopniu wpłynąć na rozwój firmy.
  Gwarantujemy atrakcyjne prowizje w przypadku złożenia zlecenia i odzysku danych przez Klienta w naszej firmie.
 5. Rozwijaj się!
  W obecnych czasach większość osób przechowuje swoje dane na nośnikach cyfrowych, a branża informatyczna musi być kilka kroków przed Klientem, aby z sukcesem rozwiązywać Jego problemy. Pozostań na bieżąco. Nie zostawaj w tyle! Otwórz się na nowe rozwiązania pozwalające Ci na rozwój Twojej firmy. Nawet jeżeli twierdzisz, że obecnie nie masz potencjalnych Klientów w zakresie odzysku danych nie zamykaj się na nowe! Wcześniej czy później na pewno przyjdzie do Ciebie Klient, którego będzie można do nas skierować w celu profesjonalnego odzyskania danych.
 6. Kierujemy się zasadą win-win.
  Zależy nam na tym, aby współpraca z Partnerami przebiegała bezproblemowo z obustronnym zyskiem. Zlecenia kierowane od Partnerów obsługiwane są przez nas priorytetowo. Zależy nam na tym, abyście mogli jak najszybciej przekazać odzyskane dane swoim Klientom.
 7. Nasz cennik jest przejrzysty.
  Zawsze podajemy dokładny przedział cenowy dla odzysku danych.
 8. Szybka realizacja zleceń!
  Twój Klient otrzyma swoje dane w wybranym przez siebie czasie! Wykonujemy analizę w trzech trybach standardowym, przyspieszonym i ekspres. Np. w trybie ekspresowym pracujemy nad zleceniem 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - do momentu zakończenia diagnozy (pracę prowadzimy także w święta!).

Partnerstwo krok po kroku

Krok 1
Pomożemy Ci określić oczekiwania klientów dotyczące odzyskiwania danych.

Krok 2
Kierujesz klientów do DATA Lab.

Krok 3
Pracujemy bezpośrednio z Twoimi klientami.

Krok 4
Otrzymujesz prowizję za każde zrealizowane zlecenie odzysku danych.

Krok 5
Zwiększasz swoje przychody, jednocześnie pomagając klientom odzyskać dane.

Zgłoś swoją chęć współpracy z DATA Lab

Skorzystaj z poniższego formularza zgłoszeniowego.

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą. Podczas rozmowy odpowiemy na Twoje pytania i omówimy szczegóły współpracy w zakresie odzyskiwania danych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY