Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Zielona Góra

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Zielonej Górze:

ul. Urszuli 1
65-147 Zielona Góra

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela zamknięte

Odzyskiwanie danych Zielona Góra

Siedzisz przed ekranem monitora. Przez cały wieczór próbujesz wyczyścić swój komputer z niepotrzebnych plików, zwolnić miejsce na dysku. Od pewnego czasu sprzęt działał nieco wolniej, zaczął wydawać dziwne dźwięki, uznałeś więc, że pora na przyjrzenie się temu, co siedzi w komputerze i usunięcie “śmieci”, które uznasz za niepotrzebne. Z początku idzie dość sprawnie, ale mija kwadrans za kwadransem i zaczynasz dochodzić do wniosku, że najlepiej będzie sformatować komputer. Szybciej, prościej. Odpinasz więc dysk zewnętrzny z najważniejszymi dokumentami, rozpoczynasz formatowanie. Kiedy wszystko idzie gładko, dopada cię myśl: gdy ostatnio przygotowywałeś raport dla szefa, zapisałeś go w folderze na pulpicie, aby był pod ręką. A to oznacza. że w wyniku formatu został bezpowrotnie utracony, razem z innymi dokumentami w folderze, dokumentami które przygotowywałeś przez ostatnie tygodnie ciężkiej pracy. Czy wszystko stracone?

Jak odzyskać dane po formacie?

Odzyskiwanie danych po formacie jest możliwe, jednak nie polecamy robić tego samodzielnie. Bez odpowiedniej wiedzy i praktyki, łatwo o popełnienie błędu, który nie tylko utrudni późniejsze odzyskiwanie danych z macierzy, ale może ten proces kompletnie uniemożliwić. Odzyskiwanie plików najlepiej powierzyć praktykom, którzy swoimi działaniami nie zaszkodzą całemu procesowi przywracania dokumentów.

Co zrobić, kiedy stracimy dane z komputera?

Przede wszystkim zachowajmy spokój. Działania podjęte pochopnie, które polegają na samodzielnych próbach rozwiązania problemu, zwykle prowadzą do pogorszenia sytuacji. Najlepiej zdać się na wiedzę profesjonalistów, którzy podobne kłopoty rozpracowują każdego dnia. Odzyskiwanie danych z dysku dokonane nieumiejętnie może obniżyć jakość uszkodzonych dysków. Najlepiej, jeśli trafią one do laboratorium odzyskiwania danych, czyli sprzętowego odpowiednika oddziału ratunkowego.

Jak odzyskać dane z telefonu w Zielonej Górze
Jak odzyskać utracone dane w Zielonej Górze

Czy można odzyskać zdjęcia z telefonu?

Jak najbardziej możliwe jest odzyskiwanie danych z telefonu. Telefon, smartfon, tablet i wszystkie inne urządzenia mobilne są nie tylko narzędziem pracy, ale też przedmiotem, z którego korzystamy każdego dnia do prywatnej komunikacji. Odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonych telefonów to jedna z najczęściej powtarzających się próśb, które kierują do nas użytkownicy tych urządzeń.

Jak przebiega odzyskiwanie zdjęć i dokumentów?

Usługa, która prowadzi do odzyskania ważnych danych, składa się z kilku etapów, ale przez cały proces naprawy uszkodzonego dysku klienci prowadzeni są krok po kroku przez naszych fachowców. Najpierw sprzęt trafia do laboratorium danych. Tam przechodzi przez dokładną diagnostykę. Na jej podstawie specjaliści raportują klientowi, czy jest szansa na odzyskanie danych i jak miałoby to wyglądać. Klient podejmuje decyzję, czy chce, aby kontynuować działania. Jeśli tak, to usługa jest kontynuowana.

Z jakich nośników można odzyskać dane?

Nasza firma z powodzeniem od ponad 23 lat specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z następujących nośników:

  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z telefonu
  • Odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysku SSD
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych z serwerów
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów

Tysiące Klientów ponownie cieszy się odzyskanymi danymi. Zapraszamy do nas.

Wybierz tryb w jakim chcesz odzyskać dane:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi