Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Wrocław

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych we Wrocławiu:

ul. Legnicka 58
54- 204 Wrocław

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 21:00
Wtorek 9:00 - 21:00
Środa 9:00 - 21:00
Czwartek 9:00 - 21:00
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela zamknięte

Gdzie odzyskać dane z nośnika we Wrocławiu?

 

Być może pierwszy raz znajdujesz się w sytuacji, kiedy brak dostępu do danych w laptopie czy tablecie rujnuje efekty Twojej pracy i potrzebujesz szybkiej pomocy. Dobrze to rozumiemy. Idealnie trafiłeś - odzyskujemy dane już od ponad dwudziestu lat!

Nasz punkt partnerski mieści się w sklepie Komputronik w Magnolia Park.

Odzyskiwanie danych Wrocław

 

Wrocławskie zoo. Piękna pogoda sprzyja spacerom. Na terenie znajduje się kilkanaście tysięcy różnych zwierząt - każde z nich robi wrażenie, dlatego chcesz uwiecznić te piękne stworzenia i powracać do nich w kolejnych latach. Twój aparat fotograficzny pracuje dzisiaj wyjątkowo intensywnie. Fotografujesz zwierzęta, robisz zdjęcia przyjaciołom i rodzinie pozującej na tle zielonych drzew. Po powrocie do domu nie możesz się powstrzymać i jeszcze przed zgraniem zdjęć do komputera, na gorąco oglądasz uchwycone obiektywem zwierzaki. Jesteś już nieco zmęczony, dlatego dopiero po przejrzeniu wszystkich fotografii zdajesz sobie sprawę, że guzik, który wciskałeś przy każdym kolejnym zdjęciu nie odpowiadał za przesuwanie do kolejnego, lecz… kasowanie. Jedyne o czym teraz myślisz to to, czy istnieją sposoby na odzyskiwanie zdjęć?

Jak odzyskać dane z telefonu we Wrocławiu

Jak odzyskać zdjęcia z aparatu?

Zachowajmy spokój i nie próbujmy przywracać zdjęć za pomocą programów niewiadomego pochodzenia. Takie odzyskiwanie plików nie jest bezpieczne, za instalacją podejrzanego oprogramowania może iść awaria całego sprzętu, pogarszająca sytuację. Wówczas odzyskanie danych może okazać się jeszcze bardziej utrudnione. Najlepiej będzie zdać się na wiedzę profesjonalnego laboratorium danych, w którym prace nad naszym sprzętem nie spowodują dodatkowego zniszczenia.

Odzyskiwanie danych z dysku

Podobna sytuacja utraty zdjęć czy dokumentów może się przydarzyć w przypadku dysków.

Uszkodzenie mechaniczne może wymusić odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego, który na skutek upadku, zgniecenia lub innego czynnika przestał prawidłowo pracować. Nierzadko konieczne jest odzyskiwanie danych po formacie komputera, na który decyduje się niedoświadczony użytkownik peceta. Wówczas nie musi się to wiązać z kwestią uszkodzonych dysków, lecz z faktem, że format wyczyścił ważne dane, które nie zostały skopiowane na inny nośnik przed ich usunięciem przez system. Niezależnie, czy chodzi o odzyskiwanie danych z macierzy dużego komputera czy z małego dysku zewnętrznego, utrata wartościowych plików zawsze jest stresującą sytuacją.

Odzyskiwanie danych we Wrocławiu
Jak odzyskać utracone dane we Wrocławiu

Utrata danych z telefonu

 

Tak jak w przypadku uszkodzonego dysku, usterka smartfona może spowodować, że nie będziemy mieli dostępu do danych - kontaktów, zdjęć, a często też aplikacji ułatwiających nasze codzienne funkcjonowanie. Odzyskiwanie danych z telefonu nie jest rzadkością, wszak urządzenia te stale nam towarzyszą, będąc szczególnie narażone na uszkodzenia - smartfon może wysunąć się z kieszeni, wypaść z ręki, może zostać zalany etc.

Co zrobić po utracie danych?

Nasza firma pomoże odzyskać dane ze wszelkich nośników. Usługa wykonywana jest zawsze z najwyższą starannością, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Posiadamy laboratorium odzyskiwania danych, możesz mieć pewność, że powierzony nam nośnik, taki jak dysk twardy, dysk HDD/SSD, pendrive, karta pamięci czy też sprzęt - komputer, laptop, telefon, aparat fotograficzny, tablet - będzie w pełni bezpieczny. Zapewniamy pełną kontrolę nad procesem przywracania danych - już na etapie diagnozowania problemu otrzymasz informację o realnych możliwościach przywrócenia danych i będziesz mieć możliwość podjęcia decyzji o kontynuowaniu naszej pracy bądź zrezygnowaniu z naszych usług.

Z jakich nośników można odzyskać dane?

Nasza firma z powodzeniem od ponad 23 lat specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z następujących nośników:

  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z telefonu
  • Odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysku SSD
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych z serwerów
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów

Tysiące Klientów ponownie cieszy się odzyskanymi danymi. Zapraszamy do nas.

Wybierz tryb w jakim chcesz odzyskać dane:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi