Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Opole

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Opolu:

ul. Niemodlińska 19
45-710 Opole

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela zamknięte

Przywracanie plików w Opolu

Zapraszamy wszystkich pragnących odzyskać dane ze swojego sprzętu elektronicznego do naszego punktu partnerskiego Komputronik przy ul. Niemodlińskiej 19 w mieście Opole.

Dostarczać tam można nośniki, takie jak komputery, tablety, smartfony, telefony, laptopy, karty pamięci, dyski zewnętrzne i wiele innych, z których utracono dane z różnych przyczyn: fizycznego uszkodzenia, zalania wodą, zawirusowania itp. Do każdego przypadku nasza firma podchodzi bardzo indywidualnie, realnie oceniając szansę na odzyskanie danych.

Odzyskiwanie danych Opole

Wieczór przed komputerem. Przeglądasz zawartość swojego laptopa, a zaśmiecony pulpit woła o chociaż częściowe uporządkowanie, bo morze pików zasłania obraz Twojej ulubionej kapeli, której zdjęcie ustawiłeś sobie jako główne w tle. Zabierasz się więc za czyszczenie, i tak ląduje w koszu folder za folderem. Porządkowanie idzie nad wyraz gładko. W ciągu kilkunastu minut wyrzuciłeś kilkadziesiąt niepotrzebnych notatek i zdjęć. Kolejne foldery niszczysz dużo szybciej, nawet do końca nie przeglądając zawartości, bo jesteś już znużony, a pora jest późna. W końcu… Gotowe! To by było na tyle, jeszcze tylko wystarczy usunąć wszystko z kosza. Jeden klik i… przypominasz sobie, że folder podpisany przypadkową zbitką liter był dokumentem, który zapisałeś dziś rano, a który przygotowałeś dla swojego klienta. I, niestety, który nieodwracalnie właśnie usunąłeś. Co teraz? Jak długo trwa odzyskiwanie plików? Czy w ogóle można je odzyskać?

Czy można odzyskać dane z dysku w Opolu
Jak odzyskać dane z telefonu w Opolu

Jak odzyskać dane z komputera?

Aby odzyskanie danych było skuteczne i nie zaszkodziło sprzętowi, nie poleca się działania po omacku. Profesjonaliści, którzy odzyskiwanie danych z dysku wykonują codziennie od lat, potrafią przytoczyć mnóstwo przykładów ze swojej praktyki, pokazujących, że działanie chałupnicze, podejmowane przez użytkowników komputerów pod wpływem emocji i silnego wzburzenia spowodowanego utratą ważnych danych, powodowało jeszcze większe komplikacje. Dostępne bowiem w sieci darmowe programy, które w teorii mają pomóc przywrócić dokumenty, w istocie nie dość, że często wcale tego nie robią, to nierzadko infekują sprzęt wirusami czy trojanami, utrudniając odzyskiwanie danych z macierzy.

Co zrobić po utracie danych w laptopie?

Potrzebna jest w takim przypadku wiedza specjalistów. Wszystko zależy od tego jaka jest przyczyna utraty danych. Jeśli nieszczęśliwie zostały bezpowrotnie skasowane, to usługa z reguł jest prostsza do wykonania. Jeśli ich utrata wiąże się z kwestią uszkodzonych dysków, sytuacja jest poważniejsza, ale nie beznadziejna. Sprzęt trafi do laboratorium odzyskiwania danych, gdzie przejdzie wstępną diagnostykę. Po jej przeprowadzeniu można podjąć decyzję - czy fachowcy mają się podjąć odzyskania dokumentów, czy też wolimy, by sprzęt trafił z powrotem w nasze ręce. Laboratorium danych DATA Lab w zdecydowanej większości decyzją klientów ratuje sprzęt, celem pełnego odzyskania najważniejszych dokumentów.

Odzyskiwanie danych w Opolu

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu?

Oprócz dokumentów, utracie ulegają też inne pliki, na przykład zdjęcia. Odzyskiwanie zdjęć niesie za sobą taką samą nadzieję na pozytywny finał, jak każdych innych plików, kiedy to następuje odzyskiwanie danych po formacie komputera stacjonarnego czy naprawa uszkodzonego dysku. Możliwe jest również, oprócz zdjęć, odzyskiwanie danych z telefonu, takich jak kontakty czy inne zapiski. Dzisiejsze smartfony służą nam niemal jako osobiste minikomputery, mnogość zawartych w nich danych jest imponująca, a o ich utratę jest równie łatwo, jak o utratę plików z laptopa.

Z jakich nośników można odzyskać dane?

Nasza firma z powodzeniem od ponad 23 lat specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z następujących nośników:

  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z telefonu
  • Odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysku SSD
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych z serwerów
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów

Tysiące Klientów ponownie cieszy się odzyskanymi danymi. Zapraszamy do nas.

Wybierz tryb w jakim chcesz odzyskać dane:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi