Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Olsztyn

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Olsztynie:

ul. Pstrowskiego 29
10-601 Olsztyn

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela zamknięte

Gdzie możliwe jest odzyskiwanie plików w Olsztynie?

Zapraszamy do naszego punktu partnerskiego Komputronik, przy ulicy Pstrowskiego 29 w mieście Olsztyn. Dostarczać można tam komputery, laptopy, dyski zewnętrzne, aparaty fotograficzne, karty pamięci, pendrive’y, tablety i wszelkie inne nośniki, z których utracono dane. Zdarza się, że trafiają do nas komputery stacjonarne, w których trzeba przeprowadzić odzyskiwanie danych po formacie - tutaj również stajemy na wysokości zadania. Po zbadaniu problemu przekazujemy wyczerpujący raport, na podstawie którego można podjąć decyzję co do dalszej naszej pracy - możemy kontynuować odzyskiwanie danych lub też zwrócić otrzymany sprzęt.

Odzyskiwanie danych Olsztyn

Spacer po olsztyńskim Parku Zamkowym nie może odbyć się bez zdjęć na tle jednych z najbardziej rozpoznawalnych fontann, roboczo zwanych przez olsztynian Rybą i Żurawiem. Korzystając więc z dnia wolnego maszerujesz z dziećmi prosto przed siebie, aż docieracie na miejsce interesujących Was obiektów. Zdjęcia wychodzą świetnie, sprawiając całej rodzinie mnóstwo frajdy. Po powrocie do domu zabierasz się za zgrywanie ich na dysk komputera - łącznie ponad setka różnych fotografii! Wszystko idzie dobrze, aż tu nagle z wnętrza Twojego komputera zaczęło dochodzić dziwne zgrzytanie… Proces przenoszenia fotografii przerwany, ekran komputera zawieszony, a dysk… najwyraźniej zastrajkował! Co robić, jeśli niepokojący dźwięk zwiastował koniec żywota uszkodzonego dysku? Jak uratować zdjęcia, a co ważniejsze, co stanie się z danymi, które dotąd były na felernym dysku, a które potrzebne będą Ci w pracy?

Czy można odzyskać dane z dysku w Olsztynie
Jak odzyskać dane z telefonu w Olsztynie

Czy można odzyskać utracone zdjęcia z komputera?

Odzyskiwanie zdjęć i dokumentów, zarówno z dysku komputera, jak i z innych nośników, będzie możliwe, o ile usługa będzie wykonana w pełni profesjonalnie, najlepiej w laboratorium odzyskiwania danych. Nasza firma posiada w pełni specjalistyczne laboratorium danych, gdzie na bieżąco staramy się uratować pliki ważne dla naszych klientów. Codziennie mamy do czynienia z bardzo wieloma przypadkami utraty nie tylko zdjęć, ale też dokumentów, zestawień, analiz, raportów biznesowych i wszystkie je staramy się przywrócić możliwie jak najszybciej. Zachowujemy też poufność.

Jak przywrócić kontakty w telefonie?

W zasięgu naszych możliwości leży też odzyskiwanie danych z telefonu, w tym listy kontaktowej, ale też wielu innych jego składowych. Smartfony należą dzisiaj do urządzeń pierwszej potrzeby. Za ich pomocą płacimy w sklepie za zakupy, prowadzimy wideo rozmowy z pracodawcą, telefony służą nam w wielu codziennych sytuacjach, nierzadko pełniąc wręcz funkcję miniaturowych komputerów osobistych - dlatego odzyskanie danych jest tak ważne. Jest duża szansa na przywrócenie kontaktów, a także MMS-ów, SMS-ów, rozmów na komunikatorach, ale konkretne możliwości ich odzyskania oceniamy uczciwie po przeanalizowaniu problemu.

Odzyskiwanie danych w Olsztynie

Co zrobić po uszkodzeniu dysku w laptopie?

Takich operacji jak odzyskiwanie danych z macierzy laptopa nie należy przeprowadzać samodzielnie. Szybka instalacja programu, obiecującego odzyskiwanie danych z dysku, najczęściej niewiadomego pochodzenia, może skończyć się dla laptopa dość nieszczęśliwie. Nie tylko możemy nie doczekać się przywrócenia plików, na których nam zależy, ale możemy doprowadzić do jeszcze większego pogorszenia stanu uszkodzonych dysków. Najlepiej odłączyć sprzęt od zasilania, aby nie nasilać prób podjęcia pracy przez zniszczony dysk i przywieźć komputer do nas, gdzie w bezpiecznych warunkach laboratoryjnych podejmiemy próbę reanimacji sprzętu.

Z jakich nośników można odzyskać dane?

Nasza firma z powodzeniem od ponad 23 lat specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z następujących nośników:

  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z telefonu
  • Odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysku SSD
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych z serwerów
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów

Tysiące Klientów ponownie cieszy się odzyskanymi danymi. Zapraszamy do nas.

Wybierz tryb w jakim chcesz odzyskać dane:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi