Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Lublin

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Lublinie:

ul. Lipowa 13
20-020 Lublin

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 21:00
Wtorek 9:00 - 21:00
Środa 9:00 - 21:00
Czwartek 9:00 - 21:00
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela zamknięte

Gdzie w Lublinie można przywrócić utracone pliki?

Serdecznie zapraszamy do punktów partnerskich Komputronik. W mieście Lublin są one zlokalizowane przy ul. Lipowej 13 . Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby odzyskać ważne dla Ciebie pliki, a nasza usługa będzie wykonana z najwyższą starannością. Sprzęt, w zależności od tego, czy chodzi o odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego, z tabletu, czy odzyskiwanie danych z telefonu, będzie odpowiednio zabezpieczony, tak abyś miał pewność, że nie zostanie zniszczony. Następnie przetransportowany zostanie do laboratorium danych w Poznaniu, gdzie poddamy go drobiazgowej analizie. W razie jakichkolwiek wątpliwości można kontaktować się z nami telefonicznie przez całą dobę pod numerem telefonu: 602 421 075 .

Dane odzyskujemy w jednym z trzech trybów pracy:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi 

Odzyskiwanie danych Lublin

Wyjmujesz z szuflady dawno nieużywany, stary pendrive. Pilna potrzeba odnalezienia dokumentu urzędowego sprzed dwóch lat zmusza cię do przejrzenia wielu plików, zanim w końcu trafisz na ten, którego intensywnie szukałeś. Zapisujesz go na pulpicie. Zamykasz folder. A przynajmniej, tak ci się wydawało, bo ten nie reaguje. Klikasz raz jeszcze. Znowu to samo. Po paru sekundach na ekranie pojawia się znak oczekiwania. Czekasz więc. Po 3 minutach orientujesz się, że laptop się zawiesił. Resetujesz więc sprzęt. Kiedy uruchamiasz go ponownie, okazuje się, że z niezrozumiałych przyczyn straciłeś nie tylko zapisany wcześniej plik z pulpitu, ale też pierwotne dokumenty zapisane bezpośrednio na starym nośniku. Czy to wina uszkodzonego dysku? Wiele wskazuje na to, że czeka cię odzyskiwanie danych z dysku, a przynajmniej,w pierwszej kolejności, odzyskanie danych, na których tak ci zależało.

Jak odzyskać dane w Lublinie

Odzyskiwanie danych z macierzy

Tego rodzaje sytaucje jak ta opisana powyżej nie zdarzają się wcale rzadko. Niezależnie od tego, czy wina za utracone dokumenty leży po stronie uszkodzonych dysków, czy padło się ofiarą złośliwego oprogramowania, czy może tracimy dane z jeszcze innych powodów, jest jeszcze szansa na to, by odzyskiwanie plików zakończyło się sukcesem. Znakomitą większość dokumentów czy zdjęć można przywrócić bez szkody dla ich jakości.

 

Jak odzyskać pliki?

Warto pamiętać o tym, aby nie próbować przywracać plików samodzielnie. Często niedoświadczeni użytkownicy sprzętów zabierają się za odzyskiwanie danych po formacie, a rezultat jest taki, że sprzęt ten wymaga jeszcze większej interwencji fachowca, niż gdyby od razu zajął się nim profesjonalista. Zamiast bowiem przywrócić komputer do pierwotnego stanu, brak doświadczenia sprawić może, że zamiast rozwiązać problem, dodatkowo go niepotrzebnie pogłębiasz!

 

Jak odzyskać dane z telefonu w Lublinie

Jak przywrócić skasowane zdjęcia?

Dużą grupę plików, jaką przychodzi odzyskiwać fachowcom, stanowią pliki JPG, czyli zdjecia. Odzyskiwanie zdjęć to duża część naszej pracy. Ryzyko utraty zdjęć jest szczególnie silne, jeśli folder w komputerze to jedyne miejsce ich archiwizowania. Zamiast tego lepiej zaopatrzyć się w wysokiej jakości osobny nośnik, na którym zapisywane będą ważne dla nas zdjęcia, które chcemy zachować na zawsze, np. dysk SSD dobrej, znanej marki.

Jak przywraca się utracone dane?

Nośnik, który zawierał utracone dane, wędruje do laboratorium odzyskiwania danych. Tam fachowcy mogą przyjrzeć się nośników i zdiagnozować problem. Szacują też realne szanse na odzyskanie plików i przekazują swoje wnioski Klientowi. Ten, na podstawie otrzymanych informacji może ocenić, czy chce, aby eksperci kontynuowali pracę, czy też woli otrzymać swój sprzęt z powrotem.