Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Kraków

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Krakowie:

Al. Pokoju 67
31-580 Kraków

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 21:00
Wtorek 9:00 - 21:00
Środa 9:00 - 21:00
Czwartek 9:00 - 21:00
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela nieczynne

Przywracanie plików w Krakowie - gdzie?

Jeżeli musisz przywrócić dane z uszkodzonego dysku lub innego nośnika, zapraszamy do nas. Nasz punkt partnerski Komputronik znajduje się w Krakowie pod adresem Aleja Pokoju 67. Wystarczy przynieść tam uszkodzony sprzęt, a my postaramy się pomóc. Zdiagnozujemy problem najszybciej, jak tylko bedzie to możliwe, poniewaz wiemy jak bardzo liczy się czas, kiedy brakuje dostępu do ważnych dokumentów, zdjęć i innych plików.

Odzyskiwanie danych Kraków

Słoneczny dzień, Kraków. Spacerujesz po głównym rynku Starego Miasta. Mijasz rzesze turystów, ostrożnie schodząc z drogi kolejnym przechodniom. Nie wyłączasz aparatu, trzymając go cały czas w gotowości, czekając na dobry moment, aby uchwycić na zdjęciu przepiękne sukiennice, niezasłaniane akurat przez przechodzących w każdą stronę krakowian. Odbijasz już do placu Mariackiego, kiedy niespodziewanie ktoś na Ciebie wpada. Potykasz się, przez moment próbujesz jeszcze złapać równowagę, ale nic z tego. Upadasz, roztrzaskujesz kolana i… swojego ukochanego Nikona z wbudowaną kartą pamięci. Sprzęt do niczego, trzeba się z nim pożegnać - w myślach dziękujesz sobie, że zdążyłeś go ubezpieczyć. Jednak może na odzyskiwanie zdjęć też nie jest jeszcze za późno? Szybko analizujesz, jak przeprowadzić odzyskiwanie plików.

Jak odzyskać dane z telefonu w Krakowie

Jak odzyskać zdjęcia z aparatu?

Aby to zrobić, musisz zgłosić się do specjalistycznego laboratorium odzyskiwania danych DATA Lab. Dzięki temu możliwe będzie odzyskiwanie danych z macierzy lub takich nośników jak pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci czy telefon. Nie wolno przeprowadzać prób przywracania zdjęć, notatek czy innego rodzaju plików z uszkodzonym dysków na własną rękę. Ryzykujemy wówczas pogorszeniem sytuacji i może się okazać, że dane będą nie do odratowania.

 

Jaka jest procedura przywracania plików?

Nasza firma otrzymany od Ciebie sprzęt czy nośnik kieruje najpierw do laboratorium danych i dokładnie go diagnozuje. Sprawdza, czy są realne możliwości na odzyskanie danych. Informuje o prawdopodobnym przebiegu usługi i jej kosztach. Następnie możesz ostatecznie podjąć decyzję, czy chcesz, abyśmy kontynuowali nasze prace. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, usługa dobiega końca, a Ty odzyskujesz powierzone nam mienie oraz utracone dane, na które czekałeś.

Jak odzyskać dane z laptopa w Krakowie

Dane odzyskujemy w jednym z trzech trybów pracy:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi 

Odzyskiwanie danych w Krakowie

Co zrobić po utracie danych z telefonu?

Odzyskiwanie danych z telefonu jest częstym przedmiotem naszych działań, ponieważ obecnie telefony czy smartfony są nieodzownym elementem codziennego funkcjonowania. W telefonie znajduje się wiele aplikacji - od bankowych, przez komunikatory biznesowe czy prywatne, aż po popularne aplikacje służące rozrywce. Utrata dostępu do telefonu, a także zniszczenie zawartych na nim danych potrafi przysporzać wielu problemów. W takiej sytuacji, im szybciej telefon trafi do laboratorium, tym lepiej.

 

Odzyskanie plików po ataku hakerskim.

Często trafia do nas sprzęt, który padł ofiarą ataku hakerskiego. Choć nierzadko wydaje się, że odzyskiwanie danych z dysku po tym, jak został zniszczony przez wirusa, skazane jest na niepowodzenie, to jednak profesjonalna wiedza potrafi uratować niejeden sprzęt oraz jego cenną, elektroniczną zawartość. Zawirusowany komputer czy laptop Klienci często próbują samodzielnie przywrócić do stanu używalności, poprzez tak zwany format. Nieumiejętnie wykonane formatowanie skutkuje z kolei koniecznością odzyskiwania danych po formacie.