Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Koszalin

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Koszalinie.

Salon partnerski obecnie jest nieczynny prosimy dzwonić na numer 602 421 075 w celu skierowania do innego punktu partnerskiego. Za utrudnienie serdecznie przepraszamy.

 

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Odzyskiwanie danych Koszalin

Twój laptop już od dłuższego czasu uruchamiał się dużo wolniej, niż zazwyczaj. Z początku długi czas przygotowania sprzętu do pracy nie zwracał Twojej uwagi, jednak później do powolnego uruchamiania się doszedł objaw odgłosów zgrzytania, dochodzących ze środka laptopa. Nadmiar obowiązków sprawiał, że niepokojące symptomy zblizajacej się wielkimi krokami awarii, a być może uszkodzonych dysków, przeszły bez reakcji z Twojej strony. To był błąd, ponieważ właśnie tego dnia, kiedy czekała Cię ważna wideokonferencja, sprzęt odmówił posłuszeństwa. Problemem nie było już to, że uruchamiał się powoli, dziwnie zgrzytając. Nie uruchamiał się w ogóle! Czarny ekran. Brak reakcji. Co robić? Nigdy nie myślałeś, że odzyskiwanie danych z macierzy będzie tym, czego potrzebować będziesz jak najszybciej. Nie wiesz nawet, czy odzyskanie danych w ogóle będzie możliwe, bo laptop wygląda, jakby zepsuł się na dobre.

 

Co zrobić po utracie danych?

Opisana wyżej sytuacja może zdarzyć się każdemu. Odzyskiwanie danych z dysku dla Klientów, którzy dostępu do utraconych danych potrzebują tu i teraz, to dla nas częste wyzwanie. Nierzadko też okazuje się, że objawy uszkodzonego dysku czy innej usterki utrzymywały się na długo przed nieszczęśliwą utratą danych, ale albo pozostawały zignorowane, albo niedostrzeżone, ponieważ osoby niedoświadczone często nie interpretują wielu sygnałów jako znaczących - nic dziwnego. Jeżeli z Twojego sprzętu - laptopa, komputera stacjonarnego, dysku zewnętrzny, tabletu czy telefonu - zniknęły ważne dla Ciebie pliki, takie jak dokumenty, zdjęcia, pliki muzyczne, zestawienia, czy raporty - zapraszamy do nas, jesteśmy w stanie odzyskać Twoje dane.

Jak odzyskać pliki z komputera?

Pamiętaj, aby nie działać na własna rękę. Dostępne w sieci darmowe programy, które mają pomóc w odzyskaniu plików, nie zawsze są dla Twojego komputera bezpieczne. Odzyskiwanie danych po formacie za pomocą programu niewiadomego pochodzenia może skutkować nie tylko zniszczeniem kolejnych plików, ale też zawirusowaniem sprzętu. Nasza firma posiada własne laboratorium odzyskiwania danych, gdzie specjaliści krok po kroku zdiagnozują problem, ocenią realne możliwości odzyskania plików i zaraportują to, co ustalili. Na tym etapie możesz albo zlecić nam kontynuację prac i odzyskiwanie ważnych dla Ciebie danych, albo możesz też zrezygnować z tego zamiaru. Będzie to zależało od Ciebie.

Utrata zdjęć z telefonu

Odzyskiwanie danych z telefonu jest tak samo możliwe jak odzyskiwanie zdjęć czy innych danych z PC. Telefony już dawno przestały być sprzętem, których główną, albo nawet jedyną funkcją jest dzwonienie. Nowoczesne smartfony służą jako karta płatnicza, są sprzętem do nagrywania filmów, narzędziem do rozmów na platformach typu social media, i pełnią jeszcze wiele różnych, innych funkcji. Telefony więc w równym stopniu co sprzęt informatyczny narażone są na utratę danych, a prośby o odzyskanie z nich zdjęć i dokumentów absolutnie nie dziwią.