Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Gorzów Wielkopolski

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Gorzowie Wlkp.:

ul. Górczyńska 23
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 21:00
Wtorek 10:00 - 21:00
Środa 10:00 - 21:00
Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela nieczynne

Gdzie przywrócić pliki w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli potrzebujesz pomocy przy przywróceniu ważnych dla siebie plików, dokumentów, zdjęć czy innych treści, skontaktuj się z nami. Nośnik, na którym znajdowały się utracone dane - a może być nim dysk komputera stacjonarnego, karta pamięci, pendrive, tablet i wiele innych - trafi do naszego laboratorium odzyskiwania danych. Tam ocenimy możliwości przywrócenia, a Ty będziesz mógł jeszcze podjąć decyzję, czy ostatecznie usługa ma być kontynuowana.
Zapraszamy do naszego punktu partnerskiego Komputronik przy ul. Górczyńskiej 23 w Gorzowie. Na ewentualne pytania odpowiemy też telefonicznie pod numerem: 602 421 075.

Odzyskiwanie danych Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, ścisłe centrum. Spacerujesz bulwarem nadwarciańskim, pogodne przedpołudnie sprzyja fotografowaniu mieniącej się w słońcu tafli rzeki. Jako aparat służy Ci Twój smartfon, bo cenisz sobie wygodę - skoro jakość zdjęć jest porównywalna do tej, którą uzyskujesz osobnym aparatem fotograficznym, na spacery zabierasz tylko jeden sprzęt. Po długim marszu wyciągasz telefon z kieszeni, bo oto nadarza się kolejna okazja do ładnego ujęcia. Nagle zdajesz sobie sprawę, że nie zablokowałeś telefonu. Ocieranie się ekranu o kieszeń spowodowało pozaznaczanie się kilkuset zdjęć w galerii, po czym jedno po drugim zaczęły się kasować. W natłoku myśli zastanawiasz się, czy możliwe jest odzyskiwanie zdjęć i czy w pobliżu jest jakaś firma, która potrafi to zrobić?

Jak odzyskać dane z telefonu w Gorzowie Wielkopolskim

Jak przywrócić zdjęcia w telefonie?

Odzyskiwanie danych z telefonu, w tym zdjęć, filmów czy nagrań audio, oczywiście jest możliwe. Ważne jednak, aby odzyskanie danych przebiegło w sposób profesjonalny. Jeżeli zdjęcia po skasowaniu nie trafiły do folderu archiwalnego i zostały utracone bezpowrotnie, dramatyczne próby nieumiejętnego ich odzyskania spowodować mogą dodatkowe szkody, nawet zniszczyć telefon. Rezultat może być taki, że odzyskiwanie danych z macierzy może stać się zupełnie niemożliwe.

Co zrobić po utracie danych z dysku HDD?

Podobną ostrożnością należy wykazywać się podczas chęci przywrócenia plików na dysk zewnętrzny - hdd, ssd itp. Odzyskiwanie danych z dysku może wynikać albo z przyczyny natury fizycznej, np. z powodu uszkodzonego dysku, który uległ zalaniu czy pęknięciu, albo natury “wirtualnej” - np. z powodu uszkodzonych dysków za sprawą ich zawirusowania. Do skasowania plików, na których nam zależy, czasami dochodzi również przez zwykłą nieuwagę. Dysk powinien trafić do laboratorium danych i tam po analizie realnych szans na przywrócenie dokumentów, otrzymać powinniśmy dokładny raport, na podstawie którego możemy zdecydować o dalszych losach dysku.

Jak odzyskać dane w Gorzowie Wielkopolskim
Jak odzyskać dane z komputera w Gorzowie Wielkopolskim

Format komputera - utrata plików

Odzyskiwanie danych po formacie komputera albo po nieudolnie dokonanej defragmentacji dysku, to bardzo częste zlecenia, z którymi mamy do czynienia. Odzyskiwanie plików jest często potrzebne szczególnie po sytuacjach, kiedy podczas pracy użytkownik, który nie ma doświadczenia informatycznego, otrzymuje powiadomienie, że któryś z programów działających w tle, często niewiadomego pochodzenia, rekomenduje zwolnienie nieco miejsca na dysku. Jeśli zdecyduje się na uruchomienie oczyszczania komputera, może okazać się, że algorytm programu wymusił usunięcie ważnych plików.