Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Gorzów Wielkopolski

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Gorzowie Wlkp.:

ul. Górczyńska 23
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 21:00
Wtorek 10:00 - 21:00
Środa 10:00 - 21:00
Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela nieczynne

Gdzie przywrócić pliki w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli potrzebujesz pomocy przy przywróceniu ważnych dla siebie plików, dokumentów, zdjęć czy innych treści, skontaktuj się z nami. Nośnik, na którym znajdowały się utracone dane - a może być nim dysk komputera stacjonarnego, karta pamięci, pendrive, tablet i wiele innych - trafi do naszego laboratorium odzyskiwania danych. Tam ocenimy możliwości przywrócenia, a Ty będziesz mógł jeszcze podjąć decyzję, czy ostatecznie usługa ma być kontynuowana.
Zapraszamy do naszego punktu partnerskiego Komputronik przy ul. Górczyńskiej 23 w Gorzowie. Na ewentualne pytania odpowiemy też telefonicznie pod numerem: 602 421 075.

Odzyskiwanie danych Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, ścisłe centrum. Spacerujesz bulwarem nadwarciańskim, pogodne przedpołudnie sprzyja fotografowaniu mieniącej się w słońcu tafli rzeki. Jako aparat służy Ci Twój smartfon, bo cenisz sobie wygodę - skoro jakość zdjęć jest porównywalna do tej, którą uzyskujesz osobnym aparatem fotograficznym, na spacery zabierasz tylko jeden sprzęt. Po długim marszu wyciągasz telefon z kieszeni, bo oto nadarza się kolejna okazja do ładnego ujęcia. Nagle zdajesz sobie sprawę, że nie zablokowałeś telefonu. Ocieranie się ekranu o kieszeń spowodowało pozaznaczanie się kilkuset zdjęć w galerii, po czym jedno po drugim zaczęły się kasować. W natłoku myśli zastanawiasz się, czy możliwe jest odzyskiwanie zdjęć i czy w pobliżu jest jakaś firma, która potrafi to zrobić?

Jak odzyskać dane z telefonu w Gorzowie Wielkopolskim

Jak przywrócić zdjęcia w telefonie?

Odzyskiwanie danych z telefonu, w tym zdjęć, filmów czy nagrań audio, oczywiście jest możliwe. Ważne jednak, aby odzyskanie danych przebiegło w sposób profesjonalny. Jeżeli zdjęcia po skasowaniu nie trafiły do folderu archiwalnego i zostały utracone bezpowrotnie, dramatyczne próby nieumiejętnego ich odzyskania spowodować mogą dodatkowe szkody, nawet zniszczyć telefon. Rezultat może być taki, że odzyskiwanie danych z macierzy może stać się zupełnie niemożliwe.

Co zrobić po utracie danych z dysku HDD?

Podobną ostrożnością należy wykazywać się podczas chęci przywrócenia plików na dysk zewnętrzny - hdd, ssd itp. Odzyskiwanie danych z dysku może wynikać albo z przyczyny natury fizycznej, np. z powodu uszkodzonego dysku, który uległ zalaniu czy pęknięciu, albo natury “wirtualnej” - np. z powodu uszkodzonych dysków za sprawą ich zawirusowania. Do skasowania plików, na których nam zależy, czasami dochodzi również przez zwykłą nieuwagę. Dysk powinien trafić do laboratorium danych i tam po analizie realnych szans na przywrócenie dokumentów, otrzymać powinniśmy dokładny raport, na podstawie którego możemy zdecydować o dalszych losach dysku.

Jak odzyskać dane w Gorzowie Wielkopolskim
Jak odzyskać dane z komputera w Gorzowie Wielkopolskim

Format komputera - utrata plików

Odzyskiwanie danych po formacie komputera albo po nieudolnie dokonanej defragmentacji dysku, to bardzo częste zlecenia, z którymi mamy do czynienia. Odzyskiwanie plików jest często potrzebne szczególnie po sytuacjach, kiedy podczas pracy użytkownik, który nie ma doświadczenia informatycznego, otrzymuje powiadomienie, że któryś z programów działających w tle, często niewiadomego pochodzenia, rekomenduje zwolnienie nieco miejsca na dysku. Jeśli zdecyduje się na uruchomienie oczyszczania komputera, może okazać się, że algorytm programu wymusił usunięcie ważnych plików.

Dlaczego warto zlecić odzyskiwanie danych profesjonalistom ?

Firma zajmująca się profesjonalnie odzyskiem danych gwarantuje:

 1. Doświadczenie i profesjonalną ekspertyzę -profesjonalne firmy specjalizują się w odzyskiwaniu danych i posiadają doświadczenie w radzeniu sobie z różnorodnymi problemami.
 2. Zaawansowane technologie - dysponują nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem, które umożliwiają skuteczne odzyskiwanie danych z różnych nośników.
 3. Bezpieczeństwo danych - gwarantują poufność i bezpieczeństwo danych podczas procesu odzyskiwania, co minimalizuje ryzyko nieautoryzowanego dostępu.
 4. Diagnozę i ocenę - oferują profesjonalną diagnozę uszkodzeń oraz oceniają szanse na odzyskanie danych, co pozwala na świadome podjęcie decyzji.
 5. Odzyskiwanie w przypadku poważnych uszkodzeń - Są w stanie poradzić sobie z odzyskiwaniem danych w przypadku poważnych uszkodzeń fizycznych lub logicznych nośników.
 6. Oszczędność czasu - profesjonalna firma może przeprowadzić proces szybciej i efektywniej niż osoba bez odpowiedniego doświadczenia.
 7. Wsparcie i doradztwo - oferują wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie ochrony danych na przyszłość.
 8. Minimalizacja ryzyka utraty danych - nieudolne próby odzyskiwania danych mogą prowadzić do ich trwałej utraty, podczas gdy profesjonalne firmy minimalizują to ryzyko.
 9. Możliwość odzyskiwania danych z różnych nośników - posiadają zdolność odzyskiwania danych z szerokiego zakresu nośników, takich jak dyski twarde, SSD, karty pamięci, pendrive'y, itp.
 10. Dokumentacja i raporty - dostarczają na życzenie szczegółowe raporty dotyczące przeprowadzonych działań i odzyskanych danych, co jest przydatne dla firm i klientów indywidualnych.
 11. Zasoby i zdolności do wsparcia korporacji - profesjonalne firmy mają zasoby i zdolności do obsługi dużych projektów odzyskiwania danych, co jest istotne dla korporacji i instytucji.