Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Gdańsk

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Gdańsku:

Galeria Bałtycka
Al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 21:00
Wtorek 9:00 - 21:00
Środa 9:00 - 21:00
Czwartek 9:00 - 21:00
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela zamknięte

Gdzie odzyskać pliki w Gdańsku?

Zapraszamy do naszej siedziby w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 141 w Galerii Bałtyckiej (punkt partnerski Komputronik.) Przyjmujemy nośniki danych, takie jak dyski zewnętrzne, karty pamięci, pendrive’y, ale też całe sprzęty, dlatego jeżeli nie chcesz podjąć się np. wyjęcia uszkodzonych dysków z wnętrza komputera stacjonarnego, dostarcz nam pełne urządzenie. W naszym laboratorium odzyskiwania danych obejrzymy problem pod kątem możliwości przywrócenia plików, otrzymasz od nas raport i zadecydujesz, czy mamy brać się do dalszej pracy.  Każda usługa, którą wykonujemy, wyświadczana jest z należytą, najwyższą starannością i z poszanowaniem prywatności klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dane odzyskujemy w jednym z trzech trybów pracy:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi 

Odzyskiwanie danych Gdańsk

Gdańsk, Plaża w Jelitkowie. Jest środek lata, dlatego kiedy spacerujesz z psem brzegiem morza, mijają Cię grupki roześmianych nastolatków, brodzących po kostki w wodzie. Para emerytów podchodzi do Ciebie z pytaniem, czy byłbyś uprzejmy zrobić im zdjęcie na tle morskich fal. Bez problemu zgadzasz się i pstrykasz uroczym staruszkom nie jedno, ale kilkanaście zdjęć w różnych ujęciach i pozach. Uśmiechnięci i zadowoleni dziękują Ci za przysługę, obierają od Ciebie aparat i powoli się oddalają. Mija krótka chwila. Wtem z zamyślenia wyrywa Cię krzyk staruszki, a Twój pies, równie zaskoczony jak Ty, z zakłopotania aż szczeknął. Odwracasz się i widzisz, jak starsi państwo z przerażeniem na twarzy patrzą, jak jeden z gibkich nastolatków próbuje wyłowić aparat fotograficzny, który jeszcze przed chwilą miałeś w dłoni, z morskich fal. Chwila nieuwagi i słabość w rękach starszej pary wystarczyły, by aparat z cennymi zdjęciami uległ zniszczeniu. W tych i innych opresjach, z pomocą wkracza nasza firma! Jeszcze nie wszystko stracone!

Naszą specjalnością są następujące usługi odzyskiwania danych:

  • Odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysku SSD
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS
  • Odzyskiwanie danych z serwerów
  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych ze smartfonów
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów
  • Kasowanie danych
Jak odzyskać dane w Gdańsku

Jak odzyskać dane z aparatu?

Trzeba wiedzieć, że odzyskiwanie zdjęć, choć w chwili ich utraty, wydaje się niemożliwe, w rzeczywistości jest jak najbardziej realne. Emocje są złym doradcą - nigdy nie podejmujmy pochopnych działań i nie zabierajmy się za odzyskiwanie plików samodzielnie, na szybko, bez konkretnej wiedzy. Możliwe, że takim działaniem nie tylko nie odzyskamy utraconych dokumentów, ale też zniszczymy sprzęt! Odzyskiwanie danych wymaga specjalistycznych umiejętności, które nie pogorszą stanu uszkodzonego nośnika czy innych elementów jeszcze bardziej, niż wypadek, który spowodował utratę zdjęć czy dokumentów.

Jak przeprowadzić odzyskiwanie danych z telefonu?

Choć w sieci znaleźć można wiele darmowych aplikacji, które obiecują rozwiązanie problemu i  odzyskanie danych, w rzeczywistości instalowanie programów niewiadomego pochodzenia jest szalenie ryzykowne. Takie aplikacje nie są żadną gwarancją na powodzenie całego przedsięwzięcia, a wręcz przeciwnie - mogą zainstalować na telefonie złośliwe oprogramowania, apki śledzące, a dodatkowo, gdy przez telefon łączymy się z bankiem czy przekazujemy inne poufne dane - instalowanie czegokolwiek niesprawdzonego jest poważnym błędem.

Jak odzyskać dane z telefonu w Gdańsku

Czy można przywrócić pliki w komputerze?

Odzyskiwanie danych z dysku komputera to zadanie, z którym stykamy się na co dzień. Trafiają do nas klienci, którzy stracili dane z laptopa, kiedy wpadł w niepowołane ręce, pomagamy też tym, którzy w dobrej wierze próbowali przeprowadzić defragmentację dysku, ale coś poszło nie tak  - odzyskiwanie danych po formacie to kolejne częste dla nas wyzwanie. W naszym laboratorium danych, gdzie staraliśmy się odzyskać ważne dla naszych klientów pliki, znajdują się też tablety, smartfony, pendrivy, dyski SSD i wiele, wiele innych.