Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Gdańsk

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Gdańsku:

Galeria Bałtycka
Al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 21:00
Wtorek 9:00 - 21:00
Środa 9:00 - 21:00
Czwartek 9:00 - 21:00
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela zamknięte

Gdzie odzyskać pliki w Gdańsku?

Zapraszamy do naszej siedziby w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 141 w Galerii Bałtyckiej (punkt partnerski Komputronik.) Przyjmujemy nośniki danych, takie jak dyski zewnętrzne, karty pamięci, pendrive’y, ale też całe sprzęty, dlatego jeżeli nie chcesz podjąć się np. wyjęcia uszkodzonych dysków z wnętrza komputera stacjonarnego, dostarcz nam pełne urządzenie. W naszym laboratorium odzyskiwania danych obejrzymy problem pod kątem możliwości przywrócenia plików, otrzymasz od nas raport i zadecydujesz, czy mamy brać się do dalszej pracy.  Każda usługa, którą wykonujemy, wyświadczana jest z należytą, najwyższą starannością i z poszanowaniem prywatności klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odzyskiwanie danych Gdańsk

Gdańsk, Plaża w Jelitkowie. Jest środek lata, dlatego kiedy spacerujesz z psem brzegiem morza, mijają Cię grupki roześmianych nastolatków, brodzących po kostki w wodzie. Para emerytów podchodzi do Ciebie z pytaniem, czy byłbyś uprzejmy zrobić im zdjęcie na tle morskich fal. Bez problemu zgadzasz się i pstrykasz uroczym staruszkom nie jedno, ale kilkanaście zdjęć w różnych ujęciach i pozach. Uśmiechnięci i zadowoleni dziękują Ci za przysługę, obierają od Ciebie aparat i powoli się oddalają. Mija krótka chwila. Wtem z zamyślenia wyrywa Cię krzyk staruszki, a Twój pies, równie zaskoczony jak Ty, z zakłopotania aż szczeknął. Odwracasz się i widzisz, jak starsi państwo z przerażeniem na twarzy patrzą, jak jeden z gibkich nastolatków próbuje wyłowić aparat fotograficzny, który jeszcze przed chwilą miałeś w dłoni, z morskich fal. Chwila nieuwagi i słabość w rękach starszej pary wystarczyły, by aparat z cennymi zdjęciami uległ zniszczeniu. W tych i innych opresjach, z pomocą wkracza nasza firma! Jeszcze nie wszystko stracone!

 

Jak odzyskać dane w Gdańsku

Jak odzyskać dane z aparatu?

Trzeba wiedzieć, że odzyskiwanie zdjęć, choć w chwili ich utraty, wydaje się niemożliwe, w rzeczywistości jest jak najbardziej realne. Emocje są złym doradcą - nigdy nie podejmujmy pochopnych działań i nie zabierajmy się za odzyskiwanie plików samodzielnie, na szybko, bez konkretnej wiedzy. Możliwe, że takim działaniem nie tylko nie odzyskamy utraconych dokumentów, ale też zniszczymy sprzęt! Odzyskiwanie danych z macierzy wymaga specjalistycznych umiejętności, które nie pogorszą stanu uszkodzonego dysku czy innych elementów jeszcze bardziej, niż wypadek, który spowodował utratę zdjęć czy dokumentów.

 

 

Jak przeprowadzić odzyskiwanie danych z telefonu?

Choć w sieci znaleźć można wiele darmowych aplikacji, które obiecują rozwiązanie problemu i  odzyskanie danych, w rzeczywistości instalowanie programów niewiadomego pochodzenia jest szalenie ryzykowne. Takie aplikacje nie są żadną gwarancją na powodzenie całego przedsięwzięcia, a wręcz przeciwnie - mogą zainstalować na telefonie złośliwe oprogramowania, apki śledzące, a dodatkowo, gdy przez telefon łączymy się z bankiem czy przekazujemy inne poufne dane - instalowanie czegokolwiek niesprawdzonego jest poważnym błędem.

 

 

Jak odzyskać dane z telefonu w Gdańsku

Czy można przywrócić pliki w komputerze?

Odzyskiwanie danych z dysku komputera to zadanie, z którym stykamy się na co dzień. Trafiają do nas klienci, którzy stracili dane z laptopa, kiedy wpadł w niepowołane ręce, pomagamy też tym, którzy w dobrej wierze próbowali przeprowadzić defragmentację dysku, ale coś poszło nie tak  - odzyskiwanie danych po formacie to kolejne częste dla nas wyzwanie. W naszym laboratorium danych, gdzie staraliśmy się odzyskać ważne dla naszych klientów pliki, znajdują się też tablety, smartfony, pendrivy, dyski SSD i wiele, wiele innych.