Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Bydgoszcz

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Bydgoszczy:

C.H Zielone Arkady
ul. Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz

Nawiguj z Google Maps

Zapraszamy pod ten adres, jeśli potrzebujesz  pomocy przy przywróceniu ważnych dla siebie dokumentów, zdjęć czy innych treści. Specjaliści na miejscu przyjmą sprzęt i wyślą go do laboratorium. Powierzając w nasze ręce laptop czy dysk możesz mieć pewność, że zostanie odpowiednio zabezpieczony. Na bieżąco będziesz informowany o postępie prac. W razie pytań czy wątpliwości chętnie udzielamy wszelkich informacji.

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 21:00
Wtorek 9:00 - 21:00
Środa 9:00 - 21:00
Czwartek 9:00 - 21:00
Piątek 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21.00
Niedziela nieczynne

Odzyskiwanie danych Bydgoszcz

Późny wieczór, przeglądasz zaległe, służbowe maile w laptopie. W folderze nowych wiadomości znajdujesz kilkadziesiąt nieotwartych listów. Wyrywkowo przeglądasz niektóre z nich, oflagowujesz te, które uznajesz za priorytetowe, by z samego rana na nie odpisać w pierwszej kolejności. Jesteś już zmęczony, ale wiesz, że wstępne rozeznanie się w przychodzących wiadomościach pozwoli ci usprawnić jutrzejsze obowiązki. Sprawdzasz też spam i trwale usuwasz reklamy czy niechciane oferty. Kiedy chcesz już zamknąć sprzęt, zdajesz sobie sprawę, że wraz ze spamem usunąłeś również wszystkie zaznaczone  i oflagowane wiadomości. Na stałe, bez możliwości przywrócenia ich z kosza. Oprócz refleksji, aby nie zabierać się za pracę, kiedy padasz ze zmęczenia, przychodzą do głowy pytania o to, czy możliwe jest odzyskanie danych? Która firma w Bydgoszczy odzyskiwanie danych z macierzy przeprowadzi bez szkody dla sprzętu, a jednocześnie ekspresowo? Gdzie się udać?

Jak odzyskać dane z telefonu w Bydgoszczy

Jak odzyskać utracone pliki?

Odzyskiwanie plików, maili, wiadomości z komunikatorów czy odzyskiwanie zdjęć nasza firma przeprowadza w sposób profesjonalny, w specjalnym laboratorium danych. Wielokrotnie spotykamy się z sytuacją, kiedy trafiają do nas użytkownicy sprzętów z prośbą o odzyskanie służbowych dokumentów, prywatnych danych czy zdjęć, które w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zostały usunięte z komputera. Bardzo dobrym krokiem jest niepodejmowanie próby odzyskiwania danych na własną rękę. Powinno się to odbywać jedynie w bezpiecznych warunkach laboratoryjnych i podparte być powinno solidną, fachową wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem!

Co zrobić po utracie danych z telefonu?

Zdarza się, że utracie ulegają dane na telefonie czy smartfonie. Sprzęty te towarzyszą nam dziś praktycznie nieodłącznie, dlatego ich uszkodzenie wiąże się z np. z utratą dostępu do bankowości elektronicznej czy historii rozmów tekstowych. Odzyskiwanie danych z telefonu powinno przebiegać na podobnych zasadach, co odzyskiwanie danych z dysku niesprawnego komputera — nigdy nie próbujmy samodzielnie przywrócić utraconych plików, ponieważ możemy w ten sposób tylko pogorszyć sytuację i zmniejszyć szansę na to, że uda się przywrócić stan sprzed awarii. Poleca się odłączyć sprzęt od sieci elektrycznej, a następnie najlepiej całkowicie wyłączyć telefon i jak najszybciej dostarczyć do nas.

Odzyskiwanie danych w Bydgoszczy
Jak odzyskać dane w Bydgoszczy

Jak przebiega odzyskiwanie danych?

Niezależnie od tego, czy przyczyną utraty ważnych dla nas plików jest fizyczne zniszczenie samego sprzętu, czy też jest to tylko awaria uszkodzonych dysków, nośnik danych trafia do laboratorium odzyskiwania danych. Tam badamy nośnik (dysk, telefon, pendrive, tablet, laptop, dysk SSD/HDD i wiele innych), który wymaga odzyskania utraconych z niego danych. Diagnozujemy go pod względem realnych możliwości przywrócenia tych danych, aby klient mógł podjąć decyzję, czy mamy kontynuować swoją pracę i próbować odzyskać jak najwięcej np. z uszkodzonego dysku, czy też usługa ma zostać zakończona.

Dane odzyskujemy w jednym z trzech trybów pracy:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi