Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Biała Podlaska

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Białej Podlaskiej:

ul. Moniuszki 12
21-500 Biała Podlaska

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela nieczynne

Jak odzyskać dane z dysku w Białej Podlaskiej

Odzyskiwanie danych Biała Podlaska

Ciepły, czerwcowy dzień w Muzeum Południowego Podlasia. Bezradność i złość napełniły Magdę, gdy w chwili nieuwagi jej telefon spadł na muzealną posadzkę. Kobieta straciła wszystkie dane z telefonu. Wstrząs zniszczył pamięć, a wraz z nią nastąpiła utrata cennych danych - zdjęć, filmów, wiadomości i kontaktów. Nie posiadała kopii zapasowej, wydawało się więc, że straty będą nieodwracalne. Nie mogła uwierzyć, że taki pech spotkał ją w idealnym, słonecznym dniu, gdy otaczało ją tyle piękna. W jej umyśle rozwijało się tornado smutku. Nagle, w tym chaosie, Magda przypomniała sobie o znajomym Krzysztofie, który pracował jako specjalista od odzyskiwania danych. Skontaktowała się z nim i opowiedziała o tym, co jej się przytrafiło. Na początku wyglądało to groźnie, ale Krzysztof dał jej nadzieję, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Magda wzięła głęboki oddech i po raz pierwszy od momentu upadku telefonu poczuła spokój. Kilka dni bez dostępu do swojego konta, zdjęć i wiadomości były dla niej nauczką. Jednak perspektywa odzyskania wszystkich cennych danych z rozbitego telefonu dostała jej nadzieję na pozytywne rozwiązanie problemu. Od tego momentu Magda wykonuje kopie zapasowe i często zgrywa zdjęcia, filmy czy dokumenty z telefonu na inny nośnik.

Jak odzyskać utracone zdjęcia?

Utrata zdjęć czy filmów, które znajdowały się na karcie pamięci Twojego aparatu mogła nastąpić z różnych powodów np. z powodu nieprawidłowego działania aparatu, przyczyną może być też nasze roztargnienie i niecierpliwość (pomyłka kart pamięci i formatowanie nie tego nośnika, pomyłka przy kasowaniu pojedynczych zdjęć czy zbyt szybkie wyjmowanie karty pamięci z aparatu zanim zgaśnie lampka sygnalizująca zapis danych na karcie). Jeśli zdarzy się taka sytuacja i utracisz dane to przede wszystkim nie wpadaj w panikę i nie próbuj ich odzyskiwać za pomocą przypadkowych programów o niewiadomym pochodzeniu. W większości przypadków odzyskanie zdjęć jest możliwe, ale musisz przestrzegać pewnych zasad. Jeśli właśnie omyłkowo sformatowaliśmy kartę pamięci z cennymi zdjęciami, pamiętaj, aby nie zapisywać na tej karcie kolejnych zdjęć – tylko takie postępowanie pozwoli nam na ich odzyskanie. Jeśli w wyniku awarii aparatu uszkodzony został system plików karty, nie próbujmy go naprawiać korzystając na własną rękę z narzędzi systemowych, gdyż możemy tylko pogorszyć sprawę - nieudana próba odzyskiwania zdjęć może spowodować ich utratę – tym razem już nieodwracalną. Dla bezpieczeństwa zapraszamy do skorzystania z usług DATA Lab, która specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu danych np. z kart pamięci.

Jak odzyskać dane z telefonu w Białej Podlaskiej
Jak odzyskać dane z dysku w Białej Podlaskiej

Jak odzyskać dane z telefonu?

Przyczyn usunięcia danych w telefonie może być wiele. Możesz przeczytać o nich na naszej stronie TUTAJ. Odzyskiwanie danych we współczesnych telefonach jest często bardzo skomplikowane z uwagi na liczne zabezpieczenia i szyfrowania telefonów. Oczywiście najlepiej jest zapobiegać i posiadać kopię zapasową danych oraz zadbać, aby była wykonywana regularnie. Jednak, jeśli jej nie posiadasz zapraszamy do skorzystania z usług DATA Lab zajmującej się odzyskiwaniem danych. Nasza firma posiada odpowiednie, nowoczesne oprogramowanie i narzędzia umożliwiające odzyskanie danych w sposób bezpieczny. Nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę, gdyż z pozoru niewielki problem po amatorskiej interwencji może okazać się trudniejszy do rozwiązania niż byłoby to w sytuacji dostarczenia telefonu zaraz po wykryciu awarii.

Jak odzyskać dane z komputera?

Odzyskiwanie danych z komputera to nasz chleb powszedni. Możemy poszczycić się ponad 90 % wskaźnikiem skuteczności a nasze ponad 23 letnie doświadczenie w odzyskiwaniu danych (m.in. z dysków HDD, dysków SSD, macierzy RAID, serwerów), świetnie wyszkoleni inżynierowie, najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie są najlepszą wizytówką wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Oferujemy następujące usługi odzyskiwania danych:

  • Odzyskiwanie danych z dysków twardych HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysków SSD
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS/serwery
  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych z telefonów i smartfonów
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów
  • Kasowanie danych
Jak odzyskać dane z telefonu w Białej Podlaskiej
Jak odzyskać dane z dysku w Białej Podlaskiej

Jak przebiega procedura odzyskiwania danych?

W sytuacji utraty danych skontaktuj się z naszą główną siedzibą w Poznaniu, w której mieszczą się również laboratoria odzyskiwania danych. Jeśli nie masz możliwości dotrzeć do naszej głównej siedziby możesz odwiedzić nasz oddział w Warszawie albo przekazać bezpiecznie dane za pomocą jednego z naszych punktów partnerskich, które mieszczą się w całej Polsce.

Dane odzyskujemy w jednym z trzech trybów pracy:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi 

W momencie, gdy uszkodzony nośnik trafi do naszego laboratorium podlega diagnozie, w celu stwierdzenia czy w tym wypadku dane są możliwe do odzyskania. Po wykonaniu prac diagnostycznych wynik przesyłany jest do klienta na podany przez niego adres mailowy do weryfikacji. Jeżeli ostateczny wynik jest dla klienta zadowalający i zaakceptuje on koszt odzyskiwania danych, przesyła do nas taką informację abyśmy mogli przystąpić do odzyskiwania / zgrywania danych.
Po zakończonych pracach wszystko będzie gotowe do opłacenia i odbioru.