Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Biała Podlaska

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Białej Podlaskiej:

ul. Moniuszki 12
21-500 Biała Podlaska

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela nieczynne

Jak odzyskać dane z dysku w Białej Podlaskiej

Odzyskiwanie danych w Białej Podlaskiej

Dysk HDD, dysk SSD, serwer, RAID, Kartę Pamięci, Pendrive, Telefon itd. można dostarczyć do odzyskania danych jeżeli zostały utracone do punktu partnerskiego znajdującego się na ulicy Moniuszki 12, salon znajduje się w centrum miasta. W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe (Plac Szkolny Dwór).

Nośnik z punktu partnerskiego będzie wysyłany do głównego Laboratorium odzysku danych. Nie ma powodów do obaw ponieważ nośnik pamięci przez pracowników salonu będzie dobrze zapakowany i nie ma możliwości na to aby coś złego się z nim stało. Jak np. uszkodzony dysk zewnętrzny trafi do naszego laboratorium automatycznie jest analizowany, aby stwierdzić czy w tym wypadku dane są możliwe do odzysku, po wykonaniu prac diagnostycznych wynik przesyłany jest do klienta na podany przez niego adres e-mail do zweryfikowania.

 

 

Jeżeli ostateczny wynik analizy jest dla klienta poprawny i zaakceptuje koszty związane z odzyskiwaniem danych to przesyła do nas taką informację abyśmy mogli przystąpić do działania, po zakończonych pracach wszystko będzie gotowe do odbioru i opłacenia w salonie na ulicy Moniuszki. Jeżeli dane nie będą możliwe do odzyskania, czego absolutnie nie zakładamy ponieważ zajmujemy się tym już od 20 lat, albo otrzymamy rezygnacje z usługi bo koszty będą np. za wysokie albo dane nie będą istotne, również wszystko będzie gotowe do odbioru w salonie komputronika. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jeżeli informacje utracone są istotne. Prosimy pamiętać o tym, że pierwsze podejście jest najbardziej efektowne, a więc ważne jest to aby uszkodzone urządzenie trafiło w dobre miejsce diagnostyczne.

 

 

Jak odzyskać dane z telefonu w Białej Podlaskiej