Menu Zamknij

DATA Lab Warszawa

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych:

DATA Lab
ul. Wałbrzyska 11 blok B lokal 126A
02-739 Warszawa
Mazowieckie

Nawiguj z Google Maps

Oddział czynny w dni robocze w godzinach: 9:00 - 17:00.
Oddział posiada możliwość pobieżnych analiz i odtwarzania danych.

Informujemy, że 15.03.2024 r. oddział firmy DATA Lab będzie nieczynny, w razie potrzeby prosimy dzwonić na numer 602 421 073. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

data lab w Warszawie

Dojazd:
Parking samochodowy - bezpłatna pierwsza godzina po pobraniu biletu parkingowego
Linie autobusowe nr 117, 141, 189, 193, 401 przy ulicy Wałbrzyskiej oraz liniami autobusowymi nr 319, 331, 709, 727, 739, 809, 107, 192 przy ul. Puławskiej
Linie tramwajowe nr 4 i 10 przy ul. Puławskiej (przystanek ok. 350 m od Centrum LAND)

CH Land zlokalizowane jest w Dzielnicy Mokotów w Warszawie w obrębie Osiedla Służew przy ul. Wałbrzyskiej, między ulicami Batuty a Aleją Komisji Edukacji Narodowej tuż przy stacji metra Służew.  

Kontakt:
  +48 602 421 074 (24h)

Poczta internetowa:
  warszawa@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Nadania:
Paczkomat InPost
WAW33N ul. Wałbrzyska 11
02-743 Warszawa

FTP:
ftp.datalab.pl
login: (podany po kontakcie)
hasło: (podane po kontakcie)

Komunikatory:
Skype: DATALAB_Warszawa

Odzyskiwanie danych Warszawa

Piękna, słoneczna i ciepła niedziela, Warszawa. Nie dostrzegasz jednak piękna tego dnia, ponieważ kiedy uprawiałeś jogging (jak zawsze w niedzielę w Parku Skaryszewskim), zadzwonił do Ciebie szef. Telefon służbowy w weekend nie wróży nic dobrego. Musiałeś przerwać dobrze zapowiadający się dzień. Nabrałeś szybszego tempa po tym telefonie biegnąc do domu co sił w nogach. W domu szybki prysznic, przebrałeś się i znów co sił w nogach bieg na stację metra i do pracy. Pot znów Cię zalewa, ale tym razem z nerwów. Telefon od zdenerwowanego szefa jeszcze bardziej podniósł ciśnienie. Okazało się, że w firmie uległ awarii 6 dyskowy RAID. Utrata strategicznych danych może wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami – bezpowrotne zaginięcie dokumentów firmowych, analiz biznesowych lub materiałów promocyjnych zawsze oznacza straty finansowe i spowolnienie działalności firmy.  Od szybkiej reakcji zależy, czy da się zminimalizować straty. Tak czy inaczej w przypadku Twojej firmy produkcja musi zostać wstrzymana, a każdy dzień postoju to wielomilionowe straty. 

Wiesz jaka ciąży na Tobie odpowiedzialność – znaleźć szybko firmę, która profesjonalnie odzyska dane z macierzy RAID i dzięki temu Twoja firma będzie mogła wznowić produkcję. W międzyczasie, w drodze do pracy uruchomiłeś znajomych „Szukajcie profesjonalnej firmy odzyskującej dane, muszą nas uratować i to już”. Znajomi nie zawiedli. Gdy przybyłeś do firmy, na biurku leżał już kontakt do firmy DATA Lab. Całe szczęście firma odzyskuje dane w trybie 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Sprawa była naprawdę paląca a utracone dane zostały odzyskane. 

Warto wiedzieć, że specjaliści z firmy DATA Lab przeprowadzają odzysk danych z różnego typu nośników (pamięci USB, płyt CD, DVD i BLU-RAY, kart pamięci) a także z dysków twardych (zarówno HDD, jak i SSD), usuniętych partycji FAT i macierzy RAID. Każdy z typów przeprowadzanych działań wymaga użycia zaawansowanych narzędzi i technologii. DATA Lab dysponuje urządzeniami umożliwiającymi skuteczne przywracanie plików niezależnie od stopnia skomplikowania operacji oraz przyczyny utraty danych. File recovery czyli odzyskiwanie usuniętych plików np. z dysku twardego czy plików z telefonu, to nasza codzienność, a profesjonalne odzyskiwanie utraconych danych to nasza dewiza. Tym samym Klienci firmy DATA Lab mogą liczyć na efektywne odzyskiwanie danych utraconych zarówno poprzez ich nieopatrzne usunięcie, jak i w wyniku fizycznego uszkodzenia urządzenia. Specjalistyczne laboratorium, jakim dysponuje firma, umożliwia pracę nad dyskami w najbardziej sterylnych warunkach w związku z czym oferowane usługi są najwyższej jakości.

Od 2013 roku firma DATA Lab ma także siedzibę na warszawskim Mokotowie (przy stacji metra Służew). Odzyskiwanie danych w Warszawie obejmuje standardowe usługi z zakresu przywracania plików odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci, a także możliwość przeprowadzania analiz i rekonstrukcji danych utraconych w wyniku uszkodzeń logicznych.

Wiemy jak ważne dane zawierają dyski twarde czy urządzenia mobilne i jak bolesna jest ich utrata. Naszym celem jest pomoc i profesjonalne odzyskiwanie utraconych plików. Na co dzień zajmujemy się obsługą nośników danych, które uległy awariom. Uszkodzenia fizyczne, utracone dane z usuniętych partycji czy nieopatrzne formatowanie dysku to problemy z którymi jesteśmy zaznajomieni. Nasza profesjonalna wiedza i fachowe podejście pozwala na odzyskanie usuniętych plików z systemu. Pracownicy DATA Lab zajmują się zarówno komputerami prywatnymi, jak i firmowymi, małymi laptopami i dużymi serwerami. Usługi firmy DATA Lab to data recovery i file recovery na najwyższym poziomie. Nie boimy się wyzwań i w pełni przygotowani podchodzimy do odzyskiwania danych z dysków twardych, karty pamięci, urządzeń mobilnych czy innych nośników.    

Jak odzyskać dane z dysku?

Pamiętaj, aby nie podejmować się samodzielnych prób odzyskiwania zdjęć czy różnego rodzaju plików z uszkodzonych dysków na własną rękę. Niestety bardzo często trafiają do nas nośniki danych po wcześniejszych próbach ingerencji. Ryzykujesz pogorszeniem sytuacji i może się okazać, że dane będą nie do odzyskania. Aby odzyskać dane z dysku, musisz zgłosić się niezwłocznie do specjalistycznego laboratorium odzyskiwania danych DATA Lab. Dzięki temu możliwe będzie odzyskiwanie danych z macierzy lub takich nośników jak pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci czy telefon.

Jak odzyskać dane z dysku w Warszawie
Jak przywrócić pliki w Warszawie

Jak przywrócić pliki?

Nasza firma otrzymany od Ciebie sprzęt czy nośnik kieruje najpierw do laboratorium danych i dokładnie go diagnozuje. Sprawdza czy są realne możliwości na odzyskanie danych. Informuje o prawdopodobnym przebiegu usługi i jej kosztach. Następnie możesz ostatecznie podjąć decyzję, czy chcesz, abyśmy kontynuowali nasze prace. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, usługa dobiega końca, a Ty odzyskujesz powierzone nam mienie oraz utracone dane, na które czekałeś.

Co zrobić po utracie danych z telefonu?

Częstym przedmiotem naszych działań w firmie jest odzyskiwanie danych z telefonu. Aktualnie telefony czy smartfony są podstawowym elementem naszego codziennego funkcjonowania. Począwszy od aplikacji do rejestracji parametrów podczas uprawiania porannego joggingu czy wpisywania kalorii z porannego śniadania, poprzez aplikacje bankowe, komunikatory biznesowe czy prywatne, aż po popularne aplikacje służące rozrywce czy ochronie zdrowia. Utrata dostępu do tych informacji, potrafi przysporzyć wielu problemów.

Pamiętaj, że im szybciej telefon trafi do laboratorium, tym lepiej. Nie korzystaj z uszkodzonego urządzenia.

Co zrobić po utracie danych z telefonu w Warszawie