Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Szczecin

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Szczecinie:

Al. Piastów 65
70-332 Szczecin

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 19:00
Wtorek 9:00 - 19:00
Środa 9:00 - 19:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela zamknięte

Co zrobić po utracie danych?

Nasza firma posiada punkt partnerski w Szczecinie, w sklepie Komputronik. Wiemy, jak ważny jest czas i jak pilna potrafi być kwestia odzyskania danych, dlatego wystarczy przynieść sprzęt czy nośnik, a my zajmiemy się resztą. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę pod numerem telefonu:

602 421 075

Kiedy potrzebna jest usługa odzyskiwania danych?

Siedzisz wygodnie na kanapie, na kolanach trzymasz laptop. Wieczór mija spokojnie i relaksująco - na ekranie śledzisz losy bohaterów swojego ulubionego serialu. Wydawałoby się, że nic nie może zakłócić chwil relaksu - uwielbiasz swój cotygodniowy rytuał, podczas którego poświęcasz czas tylko dla siebie. Obok paczka ulubionych przekąsek. W ręce schłodzony napój. Akcja serialu wciągnęła cię na dobre. Patrzysz w ekran… i dopiero w momencie, gdy ten zacznie migotać, gasnąc po chwili, zdajesz sobie sprawę, że nawet nie poczułeś, kiedy szklanka z napojem przechyliła się, rozlewając zawartość po klawiaturze. Zeskakujesz z kanapy jak oparzony, dodatkowo zrzucając laptop na podłogę… Czy może być jeszcze gorzej? Obracasz laptop klawiaturą do dołu, tak aby zminimalizować szkody wywołane wnikaniem cieczy coraz głębiej do - prawdopodobnie - uszkodzonego dysku na skutek upadku laptopa na podłogę. Ale wiesz już, że chwila nieuwagi spowodowała utratę wyliczeń, nad którymi pracowałeś przez ostatni miesiąc, i na które deadline szef dał ci do końca tygodnia! Brzmi jak katastrofa? Owszem, i niewątpliwie nią jest. Myślisz wtedy, że przydałaby się usługa, która pozwala ekspresowo na odzyskiwanie danych z dysku. Myślisz, że to nierealne - musiałoby istnieć jakieś laboratorium odzyskiwania danych, a przecież Twój przypadek jest beznadziejny. Spokojnie. Odzyskiwanie danych z dysku przeprowadzamy z powodzeniem już od ponad dwudziestu lat! Wiemy co robić. Mamy laboratorium danych. Daj tylko znać, że potrzebujesz pomocy. Postaramy się pomóc.

Jak odzyskać dane z telefonu w Szczecinie

Jak przeprowadza się odzyskiwanie danych?

Przede wszystkim - profesjonalnie. Nie wolno samemu próbować opanować sytuacji, na przykład, po zalaniu sprzętu, osuszając go za pomocą suszarki, gdyż może to tylko pogorszyć sytuację. Łatwo wówczas o doprowadzenie do przepalenia wrażliwych struktur. Nawet, jeśli uda się na tyle wysuszyć komputer, że będzie możliwe jego uruchomienie, poprawa będzie chwilowa.

Procedura odzyskiwania danych

Zniszczony nośnik, który do nas trafi - dysk twardy, dysk ssd, pendrive, karta pamięci, etc. - wnikliwie diagnozujemy, a następnie przekazujemy swoje wnioski. Ty decydujesz, czy ostatecznie chcesz zlecić nam odzyskiwanie plików.

Odzyskiwanie danych w Szczecinie
Jak odzyskać utracone dane w Szczecinie

Sposoby na odzyskanie utraconych danych z innych nośników

Chętnie pomożemy w przypadku każdego rodzaju nośnika. Możliwe jest odzyskiwanie danych z telefonu, który uległ awarii lub zniszczeniu mechanicznemu. Doświadczenie naszych fachowców pozwoliło na odzyskiwanie zdjęć z aparatu, zarówno jeśli chodzi o zdjęcia zawarte na karcie pamięci jak i te przechowywane we wbudowanej pamięci samego aparatu, ale też z pendriva, dysku SSD czy wielu innych. Nie jest nam też obce odzyskiwanie danych z macierzy RAID.

Jak odzyskać dane z dysku?

Niezależnie od przyczyny awarii, postaramy się znaleźć rozwiązanie i przywrócić dane z uszkodzonych dysków, które potrzebujesz. Klienci trafiają do nas w sytuacjach trudnych, nagłych. Często proszą nas o odzyskiwanie danych po formacie komputera, kiedy na własną rękę próbowali walczyć z wirusami i trojanami.