Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Rzeszów

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Rzeszowie:

ul. płk. Leopolda Lisa-Kuli 19
35-025 Rzeszów

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 19:00
Wtorek 9:00 - 19:00
Środa 9:00 - 19:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 16:00
Niedziela zamknięte

Gdzie udać się po pomoc w odzyskaniu danych w Rzeszowie?

Profesjonalnym odzyskiwaniem danych zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat, a w Rzeszowie w tej podróży partneruje nam salon Komputronik w Salonie Rzeszów Galeria Graffica.

Odzyskiwanie danych Rzeszów

 

Rzeszów rodem Lubomirskich stoi! Najsłynniejszym zabytkiem miasta jest Zamek Lubomirskich, ale na fascynatów historii, architektury i pięknej fotografii czeka położony niedaleko Letni Pałac. Co w nim takiego specjalnego? Otóż zbudowany na planie litery H (od imienia założyciela pałacu Hieronima Lubomirskiego) był maison de plaisance, czyli domem przyjemności. Członkowie rodu Lubomirskich oddawali się tu wypoczynkowi i szeregom rozrywek. W pałacu mieścił się teatr dworski, a na zewnątrz rozciągały się barokowe ogrody w stylu francuskim. Można zapomnieć o całym świecie, fotografując sam pałac, piękną roślinność, oranżerię czy altanę w stylu chińskim. Po nasyceniu się widokami robisz ostatnie zdjęcie i czując głód, pakujesz aparat do torby. Wieczorem zasiadasz z filiżanką dobrej herbaty, żeby obejrzeć kadry uchwycone okiem aparatu i z przerażeniem odkrywasz, że niedbale upychając aparat w torbie, włączyłeś opcję kasowania. Wszystko przepadło! Na szczęście to nie pora na rozpacz, bowiem istnieje firma, dla której odzyskiwanie zdjęć to chleb powszedni.

Jak odzyskać dane z telefonu w Rzeszowie

Utrata danych - co zrobić?

Pomożemy Ci odzyskać dane z dowolnego nośnika. Każda usługa, której podejmuje się nasza firma, zawsze wykonywana jest z najwyższą starannością, a każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Dysponujemy własnym laboratorium odzyskiwania danych, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo powierzanych nam nośników np. twardych dysków, HDD/SSD, kart pamięci. Zajmujemy się także urządzeniami takimi jak komputery, laptopy, tablety, aparaty, czy telefony. Mamy pełną kontrolę nad procesem odzyskiwania danych. Już w fazie diagnostycznej otrzymasz informację o realnym potencjale odzyskania danych i zdecydujesz o kontynuowaniu pracy lub rezygnacji z serwisu.

W jaki sposób odzyskać zdjęcia z aparatu?

Przede wszystkim zachowaj spokój i nie próbuj odzyskiwać zdjęć za pomocą losowych programów o niewiadomym pochodzeniu. Odzyskiwanie plików to delikatna sprawa i musi zostać przeprowadzone w bezpiecznych warunkach. Zainstalowanie podejrzanego oprogramowania może spowodować usterkę całego sprzętu komputerowego lub zainfekowanie wirusem, co tylko pogorszy sytuację. W przypadku infekcji komputera, czy nośnika, odzyskanie danych może być trudniejsze. Najlepiej zaufać wiedzy i doświadczeniu profesjonalnego laboratorium danych, gdzie na co dzień obcujemy z delikatnym sprzętem, pomagając i nie powodując szkód.

Odzyskiwanie danych w Rzeszowie
Jak odzyskać utracone dane w Rzeszowie

Jak odzyskać dane z dysku

Awaria, w której skasowane zostają pliki, dokumenty czy zdjęcia, może także dotknąć dysków optycznych. Uszkodzenia mechaniczne mogą wymusić na właścicielu komputera odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego, który uległ awarii i przestał działać z powodu upuszczenia na twardą powierzchnię lub z innych czynników. W wielu przypadkach początkujący użytkownicy komputerów PC decydują się na uporządkowanie zawartości za pomocą formatu dysku, nie do końca rozumiejąc specyfikę tej czynności i zapominając o utworzeniu kopii zapasowej. Natychmiastowe skasowanie plików wiąże się wówczas z dokładnym czyszczeniem, a nie z problemem uszkodzonych dysków. Na szczęście odzyskiwanie danych po formacie to jedna z naszych specjalności. Bez względu na to, czy chodzi o odzyskiwanie danych z macierzy laptopa czy z dysku zewnętrznego, zawsze chętnie pomożemy w tej stresującej sytuacji, jaką jest utrata cennych plików.

Pomocy! Straciłem dane z telefonu

Awaria smartfona (podobnie jak w przypadku uszkodzonego dysku), może spowodować utratę dostępu do danych kontaktowych, zdjęć, a nawet aplikacji pomagających nam w  codziennych czynnościach. Ponieważ te kompaktowe urządzenia towarzyszą nam praktycznie bez przerwy, o ich uszkodzenie nietrudno. Odzyskiwanie danych z telefonu, który został zalany, spadł na chodnik, czy wpadł do toalety, nie ma przed nami tajemnic.