Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Łódź

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Łodzi:

ul. Drewnowska 43
91-071 Łódź

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 20:00
Wtorek 10:00 - 20:00
Środa 10:00 - 20:00
Czwartek 10:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela zamknięte

Gdzie można odzyskać dane w Łodzi?

Zapraszamy do naszego punktu partnerskiego Komputronik przy ul. Drewnowskiej 43 (Łódź). Salon znajduje się po drugiej stronie ulicy w stosunku do Centrum Handlowego Manufaktura. Aby odzyskiwanie plików było możliwe, dostarczony nośnik wysyłamy bezpiecznie do Poznania, gdzie eksperci zdiagnozują problem i przedstawią możliwości jego rozwiązania. Klient ma szansę zdecydować, czy finalnie mamy podjąć się zlecenia. Po wszystkim nośnik wraca do punktu w Łodzi i jest gotowy do odebrania przez Klienta.

Odzyskiwanie danych w Łodzi

 

Kiedy wcześnie rano zasiadłeś do laptopa z nadzieją, że uda ci się dokończyć napisany przed weekendem raport, nie przypuszczałeś jeszcze, jak bardzo technologia nie będzie ci tego dnia przychylna. Najpierw zauważyłeś, że laptop uruchamia się wolniej niż zwykle. Pomyślałeś, że to wina ostatniej aktualizacji, zasiadłeś więc do pracy. Po kilkunastu minutach sprzęt zaczął wydawać dziwne, szumiące dźwięki. Czyżby wentylatory nie stawały na wysokości zadania? - pomyślałeś. Kiedy jednak ekran monitora zawiesił się, zupełnie uniemożliwiając ci pracę, zrozumiałeś, że to nie zwykła niewydolność laptopa po aktualizacji, a najprawdopodobniej kwestia uszkodzonych dysków. Tylko co zrobić?

Jak odzyskać dane z telefonu w Łodzi

Ile trwa naprawa dysku?

 

Zwykle zależy nam na tym, aby naprawa uszkodzonego dysku była ekspresowa. Kiedy terminy gonią, a firma oczekuje oddania kolejnych sprawozdań, to awaria sprzętu i perspektywa, jaką jest odzyskiwanie danych z macierzy, potrafią skutecznie oddalić termin złożenia raportu i wywiązania się ze służbowych obowiązków. Jako firma, która odzyskiwanie danych z dysku przeprowadza skutecznie od wielu lat, doskonale znamy oczekiwania naszych Klientów i staramy się przywrócić sprzęt do stanu używalności w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie działamy w pełni profesjonalnie, nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w najnowocześniejsze narzędzia, które gwarantują, że ingerencja w sprzęt zachodzi w całkowicie bezpiecznych warunkach i przeprowadzana jest przez specjalistów, doskonale znających specyfikę tego rodzaju pracy.

Jak przywrócić dane w laptopie?

 

Usługa, jaką jest odzyskanie danych, najczęściej przeprowadzana jest po uszkodzeniu mechanicznym dysku czy też w przypadku niszczącego działania wirusów. Bywa również, że Klienci proszą nas o odzyskiwanie plików po formacie, podczas którego nieoczekiwanie coś poszło zdecydowanie nie po ich myśli. Nasze działania przeprowadzane muszą być w laboratorium danych. Nasi specjaliści na początku dokładnie przyjrzą się problemowi, a nauczeni doświadczeniem, już na wczesnym etapie mogą zwykle określić jaka jest szansa na przywrócenie ważnych dla Klienta danych. Zanim rozpoczniemy pełen zakres prac nad dostarczonym nam sprzętem, informujemy Klienta na temat prognozowanych postępowań i informujemy o szacowanych przez nas szansach na odzyskanie plików, tak, aby Klient mógł podjąć decyzję co do dalszych naszych kroków - np. abyśmy próbowali odzyskać istotne dane. Klient może również zechcieć zaniechania dalszych działań. Stawiamy na szczerą relację.

 

Odzyskiwanie danych w Łodzi

Czy można odzyskać dane z telefonu?

 

Odzyskiwanie danych z telefonu jest tak samo możliwe jak z każdego innego nośnika. Trafiają do nas zarówno telefony, smartfony, jak i tablety, pendrivy, dyski SSD i wiele, wiele innych. W przypadku telefonów, najczęściej w grę wchodzi odzyskiwanie zdjęć, ale też numerów telefonów i innych danych, które były zapisane na urządzeniu. Nie ma znaczenia, czy jest to stary telefon dawnego typu, czy najnowszy smartfon, będący jednocześnie mini komputerem osobistym - każdy sprzęt traktujemy w pełni profesjonalnie, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.