Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Kielce

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Kielcach:

ul. Okrzei 41
25-526 Kielce

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 15:00
Niedziela nieczynne

Gdzie odzyskać dane w Kielcach?

Zapraszamy do naszego punktu partnerskiego Komputronik. Jego adres to: Kielce, ul. Okrzei 41. Na miejscu przyjmiemy od Państwa sprzęt, zostanie od fachowo zabezpieczony i wysłany na diagnozę do Poznania. Tam eksperci zbadają problem a następnie zaraportują szansę na odzyskanie danych. Klient może odnieść się do raportu i podjąć decyzję, czy chce, aby usługa była kontynuowana, czy też sprzęt ma być z powrotem dostarczony do punktu partnerskiego. Niezależnie od decyzji, finalnie nośnik danych będzie do odbioru w Kielcach. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych od ponad dwóch dekad - mamy ogromne doświadczenie!

Odzyskiwanie danych w Kielcach

Postanowiłeś powrócić do przeszłości i przejrzeć stare zdjecia, które gromadziłeś elektronicznie przez parę lat. Podłączasz dysk zewnętrzny do komputera. Na dysku znajduje się ponad setka zdjęć z różnych wakacji, drugie tyle to zdjęcia twoich zwierzaków. Otwierasz kolejny folder, a tam niespodzianka - mnóstwo fotografii, o których istnieniu dawno już zapomniałeś. Jest co wspominać. Klikasz w pierwszy plik i nagle dzieje się coś nieoczekiwanego. Dysk zaczyna wydawać piszczący odgłos, a plik, który miał być zdjęciem, prezentuje się jako czarna plansza. Niektóre z plików w ogóle się nie otwierają - pojawia się za to informacja: Nie można otworzyć pliku. Czy to objawy uszkodzonego dysku? Jeśli tak, to czy jest szansa na odzyskanie danych?

Jak odzyskać dane z telefonu w Kielcach

Jak odzyskać zdjęcia z uszkodzonego dysku?

Odzyskiwanie zdjęć zawsze przeprowadzamy w sposób profesjonalny. Nie warto instalować żadnych programów pobranych z niesprawdzonego źródła, które miałyby rzekomo pomóc w przywróceniu utraconych zdjęć. Tego rodzaju programy mogą nie tylko nie przynieść oczekiwanego efektu, ale też spowodować, że odzyskiwanie danych z macierzy będzie utrudnione, a nawet niemożliwe. Przywracanie zdjęć czy dokumentów zawsze powinno być przeprowadzane w laboratorium danych, gdzie wszystko odbywa się w bezpiecznych dla sprzętu warunkach, a wiedza ekspercka z pewnością nie spowoduje dodatkowych strat.

Co w przypadku utraty danych w telefonie?

Odzyskiwanie plików to nie tylko przywracanie utraconych zdjęć czy dokumentów na komputerze czy dysku zewnętrznym. Nie tak rzadko potrzebne staje się odzyskiwanie danych z telefonu, smartfona czy tabletu. Tego rodzaju urządzenia mogą ulec awarii, mechanicznemu uszkodzeniu, takiemu jak zalanie wodą, upadek z wysokości itp. Z kolei o wirusach czy trojanach mówi się zwykle w kontekście komputerów i laptopów, a cyberataki tego typu na telefony również się zdarzają i mogą doprowadzić do podobnych zniszczeń, co w przypadku dysków w komputerze - utraty danych kontaktowych, zdjęć, listy kontaktów na platformach do rozmów tekstowych itd. Nie tak rzadka jest też prośba o odzyskiwanie danych po formacie telefonu, czym roboczo nazywa się powrót do jego ustawień fabrycznych. Postępowanie w przypadku utraty tego typu danych z telefonu jest podobne jak wówczas, gdy w grę wchodzi odzyskiwanie danych z dysku.

 

 

Odzyskiwanie danych w Kielcach

Jak postępować, gdy chcemy odzyskać dane?

Nigdy nie próbujmy reanimować uszkodzonych dysków na własną rękę. Takim działaniem możemy im jeszcze bardziej zaszkodzić. Zalecamy kontakt z nami, aby nasi fachowcy obejrzeli dany nośnik i zdiagnozowali problem. Nośnik trafi do laboratorium odzyskiwania danych, skąd po wnikliwej analizie Klient otrzyma raport, na podstawie którego będzie mógł podjąć decyzję, czy mamy kontynuować odzyskiwanie danych z dysku, telefonu, laptopa etc. Możemy działać dalej bądź oddać nośnik Klientowi - wybór należy do Klienta. Szanujemy prawo Klienta do decydowania i stawiamy na pełen profesjonalizm.