Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Katowice

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Katowicach:

ul. Chorzowska 108
40-101 Katowice

Zapraszamy, jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy odzyskaniu ważnych dla siebie dokumentów, zdjęć, nawet jeśli chodzi o odzyskiwanie danych po formacie. Specjaliści z punktu w Silesia Center odbiorą sprzęt i wyślą do naszego laboratorium. Miej pewność, że twój sprzęt będzie odpowiednio zabezpieczony i traktowany z pełnym profesjonalizmem i ostrożnością. O naszych działaniach i postępach będziemy cię informować na bieżąco, a w przypadku pytań chętnie odpowiemy i udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 20:00
Wtorek 10:00 - 20:00
Środa 10:00 - 20:00
Czwartek 10:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 18:00
Niedziela zamknięte

Odzyskiwanie danych Katowice

To nie jest dobry dzień. Korki w całych Katowicach, ponura aura, a ty się przecież spieszysz! Wpadasz do domu, ale tylko na moment, tylko żeby coś przekąsić. Przysiadasz na chwilę z kanapkami, otwierasz komputer i widzisz mnóstwo nowych wiadomości. Część jest na pewno istotna, ale w tej chwili nie masz czasu się z nimi zapoznawać, zrzucasz potrzebne pliki na pendrive, a potem kasujesz spam. Odruchowo zaznaczasz wszystko, usuwasz i wtedy nagle doznajesz olśnienia. Nie zmieniłeś folderu na spam… skasowałeś absolutnie wszystko ze skrzynki odbiorczej. Co teraz? Przede wszystkim nie należy wpadać w panikę, ponieważ z naszą pomocą odzyskanie danych jest jak najbardziej możliwe. Ekspresowo i bez żadnej szkody dla twojego sprzętu przeprowadzimy odzyskiwanie danych z macierzy.

Jak odzyskać dane z telefonu w Katowicach

Utracone pliki, co zrobić?

Laboratorium danych to specjalistyczne miejsce, w którym nasza firma profesjonalnie przeprowadza przywracanie maili, czatów, odzyskiwanie plików, a także odzyskiwanie zdjęć, które przez pomyłkę zostały usunięte z komputera lub telefonu. Niefortunne skasowanie ważnych dokumentów czy zdjęć, maili lub innych plików zdarza się bardzo często i tak naprawdę wcale o nie nie trudno. Najważniejsze to żeby po pomoc zgłosić się do profesjonalistów, a nie próbować odzyskiwać dane na własną rękę. W tak delikatnych czynnościach ważne jest bowiem doświadczenie, wiedza oraz odpowiednie warunki do przeprowadzania operacji odzyskiwania utraconych danych. Odzyskiwanie danych z telefonu podlega podobnym zasadom co odzyskiwanie danych z dysku komputerowego i tak samo, sugerujemy skorzystanie z pomocy specjalistów, bez podejmowania próby naprawiania sytuacji na własną rękę. Najlepiej jest natychmiast skontaktować się z nami, żebyśmy mogli zacząć działać i jak najszybciej pomóc.

 

Odzyskiwanie danych, jak to właściwie wygląda?

Laboratorium odzyskiwania danych  to najważniejsze miejsce naszej pracy. Bez względu na rodzaj awarii nośnika, czy jest to drobna usterka, fizyczne uszkodzenie sprzętu czy jakiekolwiek inne są przyczyny uszkodzonych dysków, nośnik danych zawsze trafia do naszego laboratorium. Tam pendrive, karta pamięci, dysk HDD, telefon czy też każdy inny nośnik, poddawany jest drobiazgowej analizie i diagnostyce. Badania te pozwolą nam ocenić możliwości odzyskania danych. Następnie kontaktujemy się z klientem i pozwalamy mu podjąć decyzję czy chce kontynuować próbę przywrócenia jak największej liczby plików z uszkodzonego dysku, czy woli zrezygnować. Staramy się stale utrzymywać kontakt z naszym zleceniodawcą i na bieżąco składać raporty z postępów naszych działań.

 

Jak można odzyskać dane w Katowicach