Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Białystok

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Białymstoku:

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2/1
15-097 Białystok
Nawiguj z Google Maps
lub
ul. Kolejowa 7
15-701 Białystok
Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela nieczynne

Jak odzyskać dane z telefonu w Białymstoku

Odzyskiwanie danych w Białymstoku

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy przywrócą utracone dane z takich nośników jak telefony, dyski wewnętrzne i zewnętrzne, laptopy, karty pamięci, pendrive i wiele innych, to zapraszamy do naszego punktu w Białymstoku. Znane są nam sytuacje, kiedy pilnie trzeba przywrócić utracone pliki: dokumenty, zdjęcia, wyliczenia, raporty. Staramy się zawsze stanąć na wysokości zadania, niezależnie czy chodzi o dane potrzebne do pracy, czy prywatne fotografie z wakacji - każdy przypadek jest dla nas tak samo ważnym wyzwaniem. Jak przebiega proces odzyskiwania? Dostarczone nośniki zbadają nasi inżynierowie ze Specjalistycznego Laboratorium Odzyskiwania Danych w Poznaniu.

 

Wyniki ich analiz zostaną szczegółowo przedstawione w raporcie. Na jego podstawie będzie można zdecydować się na sfinalizowanie zlecenia i rozpocząć odzyskiwanie danych, rozwiać ewentualne wątpliwości, ale też i zrezygnować z dalszych działań. Bez względu na decyzję, nośnik wysyłany jest do sklepu, w którym był oddawany, w celu jego odbioru.

Działamy na rynku od 20 lat, mamy punkty w wielu miastach Polski. Białystok również jest na liście miast naszych punktów partnerskich. Codzienne doświadczenie, które budujemy od dwóch dekad, bez wątpienia pozwala nam na nazywanie siebie ekspertami w swoim fachu. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

 

Jak odzyskać dane w Białymstoku