Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych Augustów

DATA Lab - Partner Komputronik

Dane kontaktowe
w sprawie odzyskiwania danych w Augustowie:

ul. Jonkajtysa 4
16-300 Augustów

Nawiguj z Google Maps

  +48 602 421 075 (24h)
  biuro@datalab.pl (korespondencja ogólna)
  szybkapomoc@datalab.pl (korespondencja pilna)

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Odzyskiwanie danych Augustów

Wybrałeś się na wakacje na Podlasie. Wynająłeś dom w leśnej głuszy niedaleko Augustowa. To Twoja baza wypadowa w najpiękniejsze zakątki Podlasia. Masz w planach przede wszystkim odpoczynek od miejskiego zgiełku i obcowanie z przyrodą. Tyle planów przed Tobą. Aparat fotograficzny już gotowy. Masz już zdjęcia z trójstyku granic, byłeś nad jednym z najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce, które położone jest w sercu Puszczy Augustowskiej (Jezioro Płaskie) oraz wycieczkę rowerową wzdłuż jeziora Wigry.Dzisiaj ostatni dzień Twojego pobytu i w planach masz spływ kajakowy Czarną Hańczą.  Zabierasz torbę wodoodporną, aby schować w niej aparat fotograficzny. Przepiękna, spokojna trasa spływu kajakowego wprawia Cię w błogi nastrój. Poddajesz się tej chwili, aparat w gotowości, gdyby z zarośli wyszedł dorodny łoś, twarz zwrócona ku słońcu, nogi na dziobie i pozwalasz płynąć kajakowi swobodnie z nurtem rzeki. Nie zdajesz sobie jednak sprawy z tego, że ta chwila błogości może Cię dużo kosztować. Z błogiego nastroju wyrywa Cię nagłe, ostre uderzenie dziobu kajaka o wystający korzeń drzewa. Kajak obraca się bokiem do nurtu rzeki a Ty tracąc równowagę wpadasz do wody.
Chwila szoku, ale szybko stajesz na nogi. Złapałeś kajak i całe szczęście wszystko w nim jest suche, ale zdałeś sobie sprawę, że do wody wpadłeś razem z aparatem a na nim znajdują się zdjęcia z całego Twojego tygodniowego pobytu na Podlasiu. Nie zdążyłeś ich zgrać na nośnik. Utrata zdjęć jest dla Ciebie dużym ciosem. Ta wyprawa nie tak miała się skończyć. Wracasz w kiepskim nastroju do swojego wynajętego domu pod Augustowem i szukasz pomocy w internecie - jak odzyskać utracone zdjęcia, gdzie znajduje się najbliższy punkt odzyskiwania danych?
Trzeba działać szybko. Wilgoć może bezpowrotnie uszkodzić kartę pamięci i danych już nie będzie można odzyskać. Okazuje się, że Augustów nie jest tak na końcu świata i nasza firma DATA Lab działa również tutaj. W Augustowie posiadamy punkt partnerski (Komputronik), do którego możesz zanieść uszkodzony nośnik. Nieważne czy jesteś mieszkańcem Augustowa czy turystą tymczasowo przebywającym w Augustowie i okolicach.

Jak odzyskać dane z telefonu w Augustowie

Jak odzyskać dane z aparatu?

Przeszukując internet w celu wyszukania firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych, na pewno trafisz na hasła zachęcające, aby dane odzyskać samodzielnie. Radzimy, aby nie podejmować pochopnych działań i nie zabierać się za odzyskiwanie plików samodzielnie, na szybko, bez konkretnej wiedzy.Takie działanie może doprowadzić do tego, że nie tylko nie odzyskamy utraconych dokumentów, ale też zniszczymy nośnik!
Odzyskiwanie utraconych zdjęć wymaga specjalistycznego sprzętu, ale przede wszystkim działań wykwalifikowanych inżynierów, którzy wiedzą jak odzyskać dane.

Oferujemy następujące usługi odzyskiwania danych:

  • Odzyskiwanie danych z dysków twardych HDD
  • Odzyskiwanie danych z dysków SSD
  • Odzyskiwanie danych RAID/NAS/serwery
  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
  • Odzyskiwanie danych z pendrive
  • Odzyskiwanie danych z telefonów i smartfonów
  • Odzyskiwanie danych z wideorejestratorów
  • Kasowanie danych

Jak odzyskać dane z telefonu?

W dzisiejszych czasach telefon służy nam nie tylko do wykonywania połączeń czy wysyłki smsów. Aktualnie za pomocą telefonu robimy zakupy, opłacamy rachunki, korzystamy z nawigacji czy nawet zarządzamy firmą.
Dlatego utrata dostępu do telefonu, a także zniszczenie zawartych na nim danych potrafi przyczynić się do wielu problemów. Kuszące jest reklamowane jako szybkie i tanie (oczywiście na pozór) odzyskanie danych.
Korzystanie z darmowych aplikacji czy instalowanie programów rzekomo odzyskujących dane jest ryzykowne. Oceń co jest dla Ciebie opłacalne. Czy stać Cię na ryzyko bezpowrotnej utraty danych czy jednak od razu zgłosić się do profesjonalnej firmy odzyskującej dane i mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne.

Jak odzyskać dane z komputera w Augustowie
Jak odzyskać dane w Augustowie

Jak odzyskać dane z komputera?

Odzyskiwanie danych z dysku komputera to działania, które realizujemy na co dzień. Zgłaszają się do nas klienci, którzy stracili dane z laptopa, pomagamy też tym, którzy w dobrej wierze próbowali przeprowadzić defragmentację dysku, ale coś poszło nie tak - odzyskiwanie danych po formacie to kolejne częste dla nas wyzwanie.
W naszym laboratorium danych, gdzie odzyskujemy ważne dla naszych klientów pliki, znajdują się też tablety, smartfony, pendrivy, dyski SSD i wiele, wiele innych.

Jak przebiega procedura odzyskiwania danych?

Jeśli zlecenie odzyskiwania danych składasz w punkcie partnerskim, nośnik zostanie starannie zapakowany przez pracowników punktu oraz przesyłany kurierem do głównego laboratorium odzysku danych DATA Lab, które mieści się w Poznaniu. W momencie, gdy uszkodzony nośnik trafi do naszego laboratorium podlega diagnozie, w celu stwierdzenia czy w tym wypadku dane są możliwe do odzyskania. Po wykonaniu prac diagnostycznych wynik przesyłany jest do klienta na podany przez niego adres mailowy do weryfikacji. Jeżeli ostateczny wynik jest dla klienta zadowalający i zaakceptuje on koszt odzyskiwania danych, przesyła do nas taką informację abyśmy mogli przystąpić do odzyskiwania / zgrywania danych. Po zakończonych pracach wszystko będzie gotowe do opłacenia i odbioru w salonie, gdzie nośnik był oddawany.

Ale jeśli jesteś w Augustowie (czy okolicach) w celach turystycznych nie martw się, nie musisz wracać po nośnik do naszego partnera. Nośnik odeślemy na podany przez Ciebie adres – jeśli to zaznaczysz przy składaniu zlecenia odzyskiwania danych. Jeżeli danych nie uda się odzyskać (czego oczywiście absolutnie nie zakładamy, ponieważ zajmujemy się tym od 23 lat) lub otrzymamy rezygnację z odzyskiwania danych, również wszystko będzie gotowe do odbioru w naszym punkcie partnerskim (Komputronik) lub zostanie odesłane na podany przez Ciebie adres – jeśli to zaznaczysz przy składaniu zlecenia odzyskiwania danych.

Dane odzyskujemy w jednym z trzech trybów pracy:

Tryb pracy Czas potrzebny do realizacji
standardowy 6-10 dni roboczych
przyspieszony 2-5 dni roboczych
ekspres niezwłocznie

Cena uzależniona jest zarówno od trybu pracy jak i od wykonywanej usługi