DATA Lab

Punkty partnerskie

Jeżeli lokalny numer będzie zajęty/niedostępny prosimy o kontakt na ogólnopolski numer zarządzający punktami partnerskimi w całej Polsce.  

 

Ogólnopolski numer 602 421 075        


  • Siedziba głównaSiedziba główna - nasza siedziba główna
  • Punkt własnyPunkt własny - punkt własny, przyjmujemy wszystkie nośniki
  • Punkt partnerski 1Punkt partnerski 1 - punkt partnerski Komputronik
  • Punkt partnerski 2Punkt partnerski 2 - inny punkt partnerski
  • - 1

DATA Lab Siedziba główna
ul. Grunwaldzka 151A
60-313 Poznań
61 65 292 56, 605 242 000, biuro@datalab.pl
http://www.datalab.pl

DATA Lab - oddział Warszawa
Wałbrzyska 11 blok A lokal 78
02-739 Warszawa
22 54 990 45; 602 421 074 , warszawa@datalab.pl
www.datalab.pl

Galeria SAWA Salon Konin
ul.Chopina 23d lok.3
62-510 Konin
63-249-84-40, konin@komputronik.pl

Komputronik Bełchatów
ul. Piłsudskiego 15
97-400 BEŁCHATÓW
44-633-23-94, belchatow@komputronik.pl

Komputronik Biała Podlaska
ul. Moniuszki 12
21-500 BIAŁA PODLASKA
83-342 65 55, bialapodlaska@komputronik.pl

Komputronik Bielsk Podlaski
ul. Mickiewicza 58/11
17-100 BIELSK PODLASKI
85-730-44-61, bielsk.podlaski@komputronik.pl

Komputronik Biłgoraj
ul. Sikorskiego 7a
23-400 BIŁGORAJ
84-686-25-12, bilgoraj@komputronik.pl

Komputronik Brodnica
ul. Podgórna 14
87-300 BRODNICA
56-649-87-65, brodnica@komputronik.pl

Salon Kielce
ul. Sienkiewicza 11
25-350 Kielce
41-360-19-80, kielce@komputronik.pl

Komputronik Chojnice
ul. Jana Pawła II 2d
89-600 CHOJNICE
52-397-45-33, chojnice@komputronik.pl

Salon Katowice
ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice
32-605-07-88, katowice@komputronik.pl

Komputronik Ciechanów
ul. Zielona Ścieżka 1
06-400 CIECHANÓW
23-672-45-55, ciechanow@komputronik.pl

Komputronik Czarnków
ul. Kościuszki 53
64-700 CZARNKÓW
67-255-58-88, czarnkow@komputronik.pl

Komputronik Gniezno
ul. Warszawska 7
62-200 GNIEZNO
61-425-43-32, gniezno@komputronik.pl

Komputronik Gostyń
ul. Łącznikowa 4
63-800 GOSTYŃ
65-572-25-94, gostyn@komputronik.pl

Komputronik Grójec
ul. Bankowa 8a
05-600 GRÓJEC
22-247-81-20, grojec@komputronik.pl

Salon Jelenia Góra
ul. 1 Maja 70
58-500 Jelenia Góra
75-619-70-11, jelenia.gora@komputronik.pl

Komputronik Grudziądz
ul. Włodka 11
86-300 GRUDZIĄDZ
56-461-30-13, grudziadz@komputronik.pl

Salon Jaworzno
ul. Grunwaldzka 119
43-600 Jaworzno
32-615-60-58, jaworzno@komputronik.pl

Salon Jasło
ul. Kościuszki 6
38-200 Jasło
13-448-23-35, jaslo@komputronik.pl

Salon Iława
Kopernika 5b
14-200 Iława
602-498-941, ilawa@komputronik.pl

Salon Jarosław
Osiedle Kalinki 4c
37-500 Jarosław
16-623-11-96, jaroslaw@komputronik.pl

Komputronik Jasło
ul. Kościuszki 6
38-200 JASŁO
13-448-23-35, jaslo@komputronik.pl

Komputronik Jastrzębie zdrój
al.. Piłsudskiego 26
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ
32-473-10-02, jastrzebie.zdroj@komputronik.pl

Komputronik Kalisz
ul. Podmiejska 54
62-800 KALISZ
62-751-08-20, kalisz@komputronik.pl

Komputronik Kołobrzeg
ul. Wolności 7/1
78-100 KOŁOBRZEG
94-354-02-45, kolobrzeg@komputronik.pl

Salon Gorzów Wielkopolski C.H. As
al. Konstytucji 3 maja 102
66-400 Gorzów Wielkopolski
95-737-26-73, askana@komputronik.pl

Komputronik Kościan
ul.Piłsudskiego 51/6
64-000 KOŚCIAN
65-511-05-47, koscian@komputronik.pl

Komputronik Kościerzyna
ul. Miodowa 15
83-400 KOSCIERZYNA
58-680-01-98, koscierzyna@komputronik.pl

Komputronik Kostrzyn nad Odrą
ul. Wodna 7D
66-470 KOSTRZYN
95-752-56-58, kostrzyn@komputronik.pl

Komputronik Koszalin
ul.Zwycięstwa 40/38
75-037 KOSZALIN
94-717-02-71, koszalin@komputronik.pl

Salon Białystok ul. Kawaleryjska
ul. Kawaleryjska 4/2
15-324 Białystok
85 667 0 667, bialystok@komputronik.pl

Salon Białystok Galeria Antoniuk
Antoniukowska 56
15-845 Białystok
85-676-32-43, bialystok.antoniuk@komputronik.pl

Komputronik Kwidzyn
ul. Batalionów Chłopskich 44
82-500 KWIDZYN
55-279-72-40, kwidzyn@komputronik.pl

Komputronik Lębork
ul. Batalionów Chłopskich 1A/2
84-300 LĘBORK
59-727-92-38,37, lebork@komputronik.pl

Komputronik Leszno
ul. Kościelna 19
64-100 LESZNO
65-520-60-51, leszno@komputronik.pl

Salon Biała Podlaska
ul. Moniuszki 12
21-500 Biała Podlaska
83-342-65-55, bialapodlaska@komputronik.pl

Komputronik Lwówek
ul. Rynek 31
64-310 LWÓWEK
61-441-40-17, lwowek@komputronik.pl

Salon Bielsko-Biała C.H. Gemini
ul. Leszczyńska 20
43-300 Bielsko-Biała
33-484-07-92, bielskobiala@komputronik.pl

Salon Bydgoszcz C.H. Zielone Arka
ul. Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
52-516-45-20, zielone.arkady@komputronik.pl

Salon Bydgoszcz Galeria Pomorska
ul. Fordońska 141
85-739 Bydgoszcz
52-346-68-85, galeriapomorska@komputronik.pl

Salon Bydgoszcz ul. Dworcowa 28
ul. Dworcowa 28
85-010 Bydgoszcz
52-321-75-26, bydgoszcz@komputronik.pl

Salon Chełm
Popiełuszki 11
22-100 Chełm
82-564-29-39, chelm@komputronik.pl

Salon Chodzież
ul. Piekary 1
64-800 Chodzież
67-286-37-58, chodziez@komputronik.pl

Komputronik Nowe Miasto Lubawskie
ul. Sienkiewicza 2
13-300 NOWE MIASTO LUBAWSKIE
664-493-926, nowemiastolubawskie@komputronik.pl

Komputronik Nowy Sącz
ul. Węgierska 170
33-300 NOWY SĄCZ
18-300-04-38, nowy.sacz@komputronik.pl

Komputronik Nowy Tomyśl
ul. Wiatrakowa 24
64-300 NOWY TOMYŚL
61-442-36-97, nowy.tomysl@komputronik.pl

Komputronik Oborniki Wlkp.
ul. Zamkowa 6
64-600 OBORNIKI WLKP.
61-297-58-80, oborniki@komputronik.pl

Komputronik Olkusz
ul. Krakowska 18
32-300 OLKUSZ
32-649-40-00, olkusz@komputronik.pl

Salon Chrzanów C.H. MAX
ul. Trzebińska 40
32-500 Chrzanów
32-754-08-10, chrzanow@komputronik.pl

Salon Ciechanów
ul. Zielona Ścieżka 1
06-400 Ciechanów
23-672-45-55, ciechanow@komputronik.pl

Salon Czarnków
ul. Kościuszki 53
64-700 Czarnków
67-255 58 88, czarnkow@komputronik.pl

Komputronik Pniewy
ul. Rynek 15
62-045 PNIEWY
61-291-13-36, pniewy@komputronik.pl

Salon Częstochowa Galeria Jurajsk
al. Wojska Polskiego 207
42-202 Częstochowa
34-399-10-46, jurajska@komputronik.pl

Salon Drezdenko
ul. Sienkiewicza 3c/30
66-530 Drezdenko
500-619-644, drezdenko@komputronik.pl

Komputronik Przemyśl
ul. Asnyka 2
37-700 PRZEMYŚL
16-678-88-00, przemysl@komputronik.pl

Komputronik Puławy
ul. Lubelska 25
24-100 PUŁAWY
81-888-54-05, pulawy@komputronik.pl

Komputronik Puszczykowo
ul. Poznańska 75
62-040 PUSZCZYKOWO
61-813-38-53, puszczykowo@komputronik.pl

Komputronik Radom
ul. Bolesława Chrobrego 2 lok. 0
26-600 RADOM
49-363-24-19, radom@komputronik.pl

Komputronik Rawicz
ul. Armii Krajowej 4
63-900 RAWICZ
65-546-71-75, rawicz@komputronik.pl

Komputronik Sanok
ul. Mickiewicza 36
38-500 SANOK
69-812-14-90, sanok@komputronik.pl

Komputronik Siedlce
ul. Floriańska 21a
08-110 SIEDLCE
25-644-03-62, siedlce@komputronik.pl

Komputronik Sieradz
ul. Grunwaldzka 1
98-200 SIERADZ
43-822-11-00, sieradz@komputronik.pl

Salon Dzierżoniów
ul. Bohaterów Getta 10
58-200 Dzierżoniów
74-832-18-36, dzierzoniow@komputronik.pl

Salon Elbląg
ul. Rybacka 32a
82-300 Elbląg
55-236-83-53, elblag@komputronik.pl

Salon Ełk
ul. Wawelska 22H
19-300 Ełk
87-610-55-66, elk@komputronik.pl

Salon Gdańsk C.H. Matarnia
ul. Złota Karczma 26
80-286 Gdańsk
58-345-08-76, gdansk.matarnia@komputronik.pl

Komputronik Środa Wielkopolska
ul. Paderewskiego 2D
63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA
61-287-04-48, srodawielkopolska@komputronik.pl

Komputronik Stalowa Wola
ul. K.E.N. 12/8
37-450 STALOWA WOLA
15-843-90-06,

Komputronik Stargard Szczeciński
ul. Wojska Polskiego 16
73-110 STARGARD SZCZECIŃSKI
91-578-48-90, stargard.szczecinski@komputronik.pl

Salon Gdańsk Galeria Bałtycka
ul. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk
58-305-61-50, galeria.baltycka@komputronik.pl

Salon Gdynia C.H. Kwiatkowskiego
ul. 10 Lutego 16
81-364 Gdynia
58-783-18-83, gdynia@komputronik.pl

Komputronik Swarzędz
ul. Żytnia 25
62-020 SWARZEDZ
61-651-52-80, swarzedz@komputronik.pl

Salon Kraków C.H. Bonarka
ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków
12-298-64-28, bonarka@komputronik.pl

Komputronik Świecie
Cukrowników 3
86-100 ŚWIECIE
52-522-22-71, swiecie@komputronik.pl

Komputronik Szamotuły
ul. Braci Czeskich 5
64-500 SZAMOTUŁY
61-29-26-187, szamotuly@komputronik.pl

Salon Gliwice C.H. Forum
ul. Lipowa 1
44-102 Gliwice
668-267-733, gliwice@komputronik.pl

Salon Głogów
Słodowa 14
64-200 Głogów
76-853-40-66, glogow@komputronik.pl

Salon Szczecin Al. Piastów 65
al. Piastów 65
70-332 SZCZECIN
91-432-36-26, szczecin.piastow@komutronik.pl
http://komputronik.pl

Salon Szczecin C.H. Kaskada
al. Niepodległości 36
70-404 Szczecin
91-817-29-37, szczecin.kaskada@komputronik.pl

Komputronik Tarnobrzeg
ul. Kopernika 19
39-400 TARNOBRZEG
15-822-94-02, tarnobrzeg@komputronik.pl

Komputronik Tomaszów Mazowiecki
ul. Mościckiego 12
97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI
44-726-08-00, tomaszow.mazowiecki@komputronik.pl

Salon Kraków Galeria Krakowska
ul. Pawia 5
31-154 Kraków
12-628-70-91, galeria.krakowska@komputronik.pl

Komputronik Trzcianka
pl. Pocztowy 8
64-980 TRZCIANKA
67-216-33-33, trzcianka@komputronik.pl

Komputronik Turek
pl. Wojska Polskiego 8
62-700 TUREK
63-278-01-82, turek@komputronik.pl

Komputronik Wągrowiec
ul. Kolejowa 18
62-100 WĄGROWIEC
67-262-86-51, wagrowiec@komputronik.pl

Salon Gorlice Galeria RONDO CENTE
38-300
Biecka 1 Gorlice
18-352-09-93, gorlice@komputronik.pl

Komputronik Włocławek
ul. Kaliska 83C
87-800 WŁOCŁAWEK
54-234-86-45, wloclawek@komputronik.pl

Komputronik Wolsztyn
ul. 5 stycznia 6
64-200 WOLSZTYN
68-384-38-11, wolsztyn@komputronik.pl

Komputronik Wronki
ul. Poznańska 36
64-510 WRONKI
67-254 30 33, wronki@komputronik.pl

Komputronik Września
ul. Staszica 1
62-300 WRZEŚNIA
61-640-21-11, wrzesnia@komputronik.pl

Salon Lubin
Rynek 28
59-300 Lubin
76-845-69-00, lubin@komputronik.pl

Komputronik Zelów
ul. Św. Anny 12c
97-425 ZELÓW
44-733-25-80, zelow@komputronik.pl

Komputronik Zielona Góra
ul. Podgórna 45
65-213 ZIELONA GÓRA
68-320-52-00, zielonagora.podgorna@komputronik.pl

Salon Lublin Hipermarket Tesco Ex
ul. Orkana 4
20-504 Lublin
81-532-49-31, lublin@komputronik.pl

Komputronik Żywiec
ul. Komorowskich 2
34-300 Żywiec
33-475-66-82, zywiec@komputronik.pl

Salon Lublin C.H. Plaza
ul. Lipowa 13
20-020 Lublin
81-536-67-90, lublinplaza@komputronik.pl

Salon Łódź C.H. Manufaktura
ul. Jana Karskiego 5
91-07 Łodź
42-633-04-11, manufaktura@komputronik.pl

Salon Łuków
ul. Nowopijarska 8c
21-400 Łuków
600-177-899, lukow@komputronik.pl

Salon Mielec
ul. Piaskowa 5
39-300 Mielec
17-773-32-30, mielec@komputronik.pl

Salon Międzychód
17 Stycznia 84
64-400 Międzychód
95-748-55-55, miedzychod@komputronik.pl

Salon Nowy Targ
Mickiewicza 2B
34-400 Nowy Targ
881-621-621, nowytarg@komputronik.pl

Salon Olsztyn
al. Wojska Polskiego 70a
10-291 Olsztyn
89-526-06-41, olsztyn@komputronik.pl

Salon Opole
Pl. Kopernika 5
45-040 Opole
77-453-80-14, opole.kopernika@komputronik.pl

Salon Ostrołęka C.H. E. Leclerc
Aleja Jana Pawła II 4
04-410 Ostrołęka
884-818-466, ostroleka@komputronik.pl

Salon Piotrków Trybunalski C.H. F
ul. Juliusza Słowackiego 123
97-300 Piotrków Trybunalski
44-715-91-90, piotrkow@komputronik.pl

Salon Płock C.H. Wisła
ul. Wyszogrodzka 144
09-410 Płock
24-266-76-01, plock.wisla@komputronik.pl

Salon Płońsk Mila Park Handlowy
ul. Warszawska 59
09-100 Płońsk
23-653-34-20, plonsk@komputronik.pl

Salon Poznań Komputronik Megastor
ul. Kaspra Drużbickiego 2
61-693 Poznań
61-657-74-87, plaza@komputronik.pl

Salon Poznań Outlet (Poznań - Kom
ul. Krzysztofa Kolumba 8
62-052 Poznań
61-66-80-328, outlet@komputronik.pl

Salon Poznań C.H. Stary Browar (P
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
61-66-88-510, polwiejska@komputronik.pl

Salon Poznań C.H. Galeria Malta
Maltańska 1
61-131 Poznańska
61-66-88-512, malta@komputronik.pl

Salon Rybnik
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1c
44-200 Rybnik
32-755-71-78, rybnik@komputronik.pl

Salon Rzeszów C.H. Nowy Świat
ul. Krakowska 20
35-115 Rzeszów
-17-862-14-05, rzeszow@komputronik.pl

Salon Siemiatycze
ul. Kościuszki 2
17-300 Siemiatycze
85-655-33-11, siemiatycze@komputronik.pl

Salon Sosnowiec C.H. Plaza
ul. Sienkiewicza 2
41-200 Sosnowiec
32-785-69-35, sosnowiec@komputronik.pl

Salon Suwałki
ul. Sikorskiego 6/3
16-400 Suwałki
87-562-79-39, suwalki@komputronik.pl

Salon Szczytno
ul. 1 Maja 5
12-100 Szczytno
89-624-44-11, szczytno@komputronik.pl

Salon Tarnów
ul. Urszulańska 5
33-100 Tarnów
14-300-01-82, tarnow@komputronik.pl

Salon Tczew
Al. Zwycięstwa 12/6
83-110 Tczew
58-732-26-31, tczew@komputronik.pl

Salon Toruń
ul. Kościuszki 12A
87-100 Toruń
56-657-21-58, torun@komputronik.pl

Salon Wałbrzych
ul. Lewartowskiego 3
58-300 Wałbszych
74-664-78-99, walbrzych@komputronik.pl

Salon Warszawa C.H. Towarowa 22
ul. Towarowa 22
00-839 Warszawa
507-691-056, towarowa@komputronik.pl

Salon Warszawa Megastore (C.H. Wo
Górczewska 124
01-460 Warszawa
694-141-580, Megastore@komputronik.pl

Salon Warszawa C.H. Wileńska
Targowa 72
03-734 Warszawa
22-490-20-32, wilenska@komputronik.pl

Salon Warszawa C.H. Arkadia
Al. Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa
22-490-20-36, arkadia@komputronik.pl

Salon Warszawa C.H. Złote Tarasy
ul. Złota 59
00-819 Warszawa
22-490-20-38, zlote.tarasy@komputronik.pl

Salon Warszawa Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12
02-675 Warszawa
22-490-20-66, mokotow@komputronik.pl

Salon Warszawa C.H. Reduta
Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa
22-882-18-68, reduta@komputronik.pl

Salon Wejherowo
ul. 10 Lutego 1/1u
84-200 Wejherowo
58-380-20-20, wejherowo@komputronik.pl

Salon Wrocław C.H. Auchan (Bielan
ul. Francuska 6, Bielany Wrocław
55-040 Wrocław
668-044-092, bielany@komputronik.pl

Salon Wrocław Magnolia Park
ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
71-338-52-98, magnolia@komputronik.pl

Salon Zamość
Lwowska 62A
22-400 Zamość
84-627-47-96, zamosc@komputronik.pl

DATA NET Spółka Jawna
Kolberga 16
09-407 Płock
24 264 64 64, serwis@data-net.com.pl
www.data-net.com.pl

Pamiętaj, że...

Nawet ze sformatowanego dysku można odzyskać dane!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
~ copyright © 2010-2017 DATA Lab ~
idea, gfx & code by warlock
~ all rights reserved ~